Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamák ki hogy...

30 hetes kismamák ki hogy érzi magát? Kinek hogy megy a házimunka bevásárlás stb. meg van már minden a csöppségnek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól érzem magam. Csak az esti alvás néha már nehézkes, mert a baba rugdal vagy pedig fáj az oldalam és a derekam is.

Bevásárlás megy, de a nehezeket férjem hozza, ami gyorsan és könnyen vihető, azt én.

Házimunka megy, de van, h jólesik, ha leülök pihenni egy 10 percet...

Vásárolni még nem vásároltunk... babona :) majd hamarosan...

2011. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30 hetes+ 4 napos vagyok
2011. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

31 hetes vagyok. Sokat keményedik a pocakom főleg délután. Kicsit fáradékony vagyok. Vannak napok mikor jól bírom a házimunkát, és szinte mindent megcsinálok, de olyan is van mint ma, hogy szinte semmit nem csináltam. Egész nap álmos és kedvetlen voltam, csak azt csináltam amit muszáj, azt is szenvedve.

A vásárlást én csinálom, autóval, a párom pedig segít behordani.

A picinek szinte minden megvan, csak mosni vasalni kell majd. Sok mindent kaptunk használtan, és a lányomtól is megmaradtak a dolgok. A babakocsit megvettem a nyáron, mert akkor volt akciós.

2011. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 chococa_aath ***** válasza:

Hello!

én 32 hetes vagyok...csatlakoznék az előttem szólókhoz,én is úgy vagyok hogy van mikor az egész házat cak-pak kitakaritom ,de van amikor még megfőzni is nehezemre esik..=/ meg szinte deréktól lefelé fáj minden csontom hogy tágulok..valamelyik nap menni is alig birtam.. thát ezzel jár.. nagyon sok ruhánk van már főleg hogy a családban most született júniusban pici baba..és igy sok minden ránk maradt amiket nem is hordott.:) kiságy ,pelenkázó ezeket is megkaptuk ugy hogy nagyon jól jártunk:) további jó baba várást.:)

2011. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk még nagyon sok minden hiányzik, várjuk a karácsony utáni akciókat, mert sajna nem kapunk semmit :( :))))


A házimunka nos... Aminél sokat kell állni, vagy esetleg hajolni, az nem nagyon megy, pihennem kell közben :(

A nagybevásárlást hétvégén a Párommal intézzük, a hétközbeni apró (zsömle, tej) dolgok beszerzése még megy. Bár elég megterhelő, hogy a harmadikon lakunk és nincs lift. A lépcsőzés az kicsinál, majd megfulladok mire felérek... :)


Egyébként is fekve elég nehezen kapok levegőt, bármelyik oldalamra fordulok is. Egyedül hanyatt jó, de arról meg azt hallottam, hogy a Babának rossz, szóval kényszerítem magam a bal oldalon fekvésre :)


Elég sok a savam is, ez is nehézzé teszi az elalvást, meg persze az óránként pisilés :)


Neked megvan már minden?

Te hogy bírod?


31+0 kismami :)

2011. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekünk majdnem minden meg van már csak apróságok hiányoznak !Sajnos nekünk sem segít illetve segített senki de sikerült mindent ki spórolnunk mikor először pozitívat teszteltem azonnal abba hagytam a dohányzást majd nem sokkal később párom is úgy döntött hogy le szokik így azért könnyebb volt!!!Mondjuk én ahhoz képest hogy állítólag hatalmas pocakom van jól bírom simán megy minden még , nem akarom magam el szólni de tök jól vagyok !! Ma is épp ablakot pucoltam :) a savam nekem is kezd sok lenni de próbálok hozzá szokni és semmilyen gyógyszert sem szedni!! Mindenkinek Boldog Baba várást és előre is kellemes ünnepeket :) !!!
2011. dec. 2. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyesek vagytok, hogy sikerült letenni a bagót! :)

Huh, én rettenet tériszonyos vagyok, nálunk férfimunka az ablakpucolás :D Remélem nem hűltél meg az ablakban!


Igyál Salvus gyógyvizet (néhány kortyot), mikor kezded érezni a savat, nekem segít. 600 forint nálunk a patikában, nem gyógyszer, és vagy két hónapra elég egy üveggel.

Jól hűtsd be, különben olyan, mint ha tengervizet kortyolnál :D


Neked is nagyon boldog készülődést, várakozást és kellemes ünnepeket! :)

#5

2011. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!