Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettegek a szuléstol, nemtudom...

Rettegek a szuléstol, nemtudom mire számitsak, mennyire fog fájni? írnátok tapasztalatokat? . Már csak két honapom van

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szia hát erre igazából nem lehet felkészülni de mikor elérkezik a pillanat tudni fogod mit hogyan.. hát fájni fájni fog de minden nő kibírta te is ki fogod :) ugy tudom érzéstelenítést is kérhetsz :)
2012. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első vagyok :) most várom a 2. babámat de nem kell félned jó kezekben leszel :)
2012. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a napokban kellene szülnöm, tegnap töltöttük a 40. hetet. Nem félek, van fogadott orvosom, szülésznőm, megbízom bennük, attól mert félek, csak nekünk lenne rosszabb, elkerülni már úgysem lehet. Igen fáj, hacsak abba gondol bele az ember, hogy hol és mennyi idő alatt kell a babának kibújni....Én utánanéztem a fájdalomcsillapítási lehetőségeknek, iszom a málnalevél teát és szedem a homeopátiás bogyókat, tornázok és relaxálok és igyekszem nem idegeskedni. Csütörtökön indítják, ha addig nem történik semmi, ezt a pár napot végképp nem rágörcsöléssel töltöm, te se tedd, hosszú még a két hónap.
2012. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell tőle rettegni! :) Repülő még nem maradt fenn, gyerek sem benn! :D Én úgy készültem, hogy életem legfájdalmasabb eseménye lesz, de a legszebb is. Előttem többmillió nő kibírta! Ne azon kattogjon az agyad, hogy "úristen, szülni fogok!", hanem hogy életet adsz majd a gyermekednek! :) Abban a pillanatban ahogy meglátod, minden fájdalmad elfelejted! Persze, hogy fájni fog, de a jó dolgokért mindig meg kell szenvedni és annál jobb és szebb dolog, mint mikor a gyermeked születik nincsen! :)

Tehát ne pánikolj, a kicsidre koncentrálj! Ja, és még valami, eszedbe ne jusson szülési videót nézni! Én szülés után néztem, de majdnem rosszul lettem, ha előbb látom, lehet, hogy én is bepánikoltam volna.... :D

Könnyű és gyors szülést kívánok, addig pedig boldog babavárást!

2012. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fájni fog, de kibírható. Én lemaradtam minden érzéstelenítésről, a végét jól meg is szenvedtük, de tudod mit? Ha azt mondanák, hogy a lányomért most megint végig kellene csinálnom, nem is gondolkodnék rajta, hogy belevágjak-e :) Ha ott van a kezedben a pici, úgyis elfelejted az egészet :)

És tényleg ne nézz szüléses videókat!


Üdv: Egy 2 hetes baba anyukája :)

2012. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!