Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes először orvoshoz...

Mikor érdemes először orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Máj. 28-án volt meg utoljára és tegnap tesztem pozitív lett. számítás szerint holnap leszek 5 hetes. az orvos lát már ilyenkor vmit? vagy meg tudja erősíteni a teszt eredményt?
2012. júl. 1. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

A teszt eredményét már biztos meg tudja erősíteni, szívhang még nem lesz.

Ha nem vagy parás, akkor menj most, vagy várj még kb 2 hetet. Akkor már kell lenni szívhangnak is.

2012. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél 6hetes voltam amikor először látott doki,a másodiknál 8hetes.Szerintem elmehetsz az orvoshoz biztosan megerősíti majd a teszteredményt!Boldog babavárást! :))
2012. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! nekem is ez a második terhességem, az első inszeminációval sikerült,(ikrek) és időre kellett mennem, tehát nem volt benne semmi meglepi. NA de most!!! Alig várom! :))
2012. júl. 1. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nekem is inszemes ikreim vannak, 19 hónaposak:-) Fiú-lány.

Nálad?

2012. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2,5 évesek, fiú-lány szintén. :)

Az elején biztos nem lesz egyszerű, na de belerázódunk!

2012. júl. 1. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy ajánlották, hogy várjak a 6-7 hetes legyek, mert már lesz szívhang is. Szerintem várj még 1-2 hetet.

Gratula a pozitív teszthez!!!

2012. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam ma, tegnap töltöttem be az 5. hetet. Látszott egy szabályos 7x7 mm-es petezsák! :) azért 10 nap múlva visszautalt hogy lássuk a szivecskét is! de láttam hogy jó helyen van, a méhen belül, és ez már nagyon megnyugtató!
2012. júl. 3. 22:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Gratula a babádhoz, vigyázz nagyon magatokra!!!!!

Boldog babavárást!!

2012. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!