Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok külföld...

23 hetes terhes vagyok külföldre utazunk! Kell-e valami orvosi papír erről?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Miről?Hogy terhes vagy?Vagy arról,hogy 23 hetes?Hova mentek?Mivel?Én nem vittem semmit-persze a kiskönyvemet és a leleteimet igen-(és nem is kért senki semmit),25 hetes voltam amikor Tenerifére utaztunk.Most 23 hetes vagyok,hetente autózom Szlovéniába,vagy Ausztriába,csak a kiskönyvem van nálam az összes papírommal.
2012. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok.Az előző terhességemnél utaztunk repülővel(25 hetesen),most meg a munkám miatt kell utazgatnom(szerintem kb. a 34. hétig menni fogok).Nem volt teljesen egyértelmű,hogy 25 hetesen repültem,most meg 23 hetes vagyok...
2012. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, de célszerű a kiskönyvedet, leleteidet vinni elővigyázatosságból. Valamint célszerűnek tartom még ilyenkor utasbiztosítást kötni, ami egy esetleges kórházi ápolásra is vonatkozik terhesség esetén. (Sokat utaztunk belföldön, külföldön, de soha nem rohantam utasbiztosításért, viszont amikor terhes voltam, nem mertem volna elindulni nélküle)
2012. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!