Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja alig mozog a babám,...

Pár napja alig mozog a babám, menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
22 hkm. azelőtt sűrűbben, intenzívebben mozgott. Vagy csak fogjuk a melegre?

2012. júl. 2. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggodj. Nekik is vannak nyugisabb es aktivabb napjaik,ahogy Neked is. Neha egesz nap lustiznak es alig jelentkeznek,neha egesz nap kepesek mocorogni. 22 hetesen pedig nem is olyan nagy meg,lehet nem is erzed mindig. Akkor van baj,ha egyaltalan nem mozog mar pl. egy napja. De ha jelentkezik,akkor semmi gond!
2012. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a meleg miatt. Ha időnként érzed,akkor nincs baj. Nekem is alig mozog, néha megijedek,hogy nem mocog. Belustulnak ilyenkor. 34hkm.
2012. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Néha jelentkezik, akkor nem lehet baj.
2012. júl. 2. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:
én is így vagyok,kb 1 hete,de ha lefekszem beindul. sztem a meleg.. 24 hetes vagyok
2012. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!