Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha folyamatos a munkaviszonyom...

Ha folyamatos a munkaviszonyom, de július 5-től másnál dolgozom aki nem ragaszkodik próbaidőhöz 1hónap után elmehetek táppénzre ha nem bírom a tempót?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 15+2hetes babás!

2012. júl. 2. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem szeretnék butaságot mondani,biztos kijavítanak majd,akik jobban értenek hozzá,de én úgy tudom,hogy annyi ideig mehetsz táppénzre egy adott munkáltatónál,amennyit ott dolgoztál.Tehát ha egy hónap után mész táppénzre,akkor egy hónapig lehetsz táppénzen. De gondolom vannak kiskapuk,illetve majd kijavítanak engem is,csak én így tudom :) Én is táppénzen vagyok,de mondjuk én nem leszek annyit,mint amennyit dolgoztam,szóval egész pontosan ezért nem tudom,hogy van.

26+4 hkm

2012. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!