Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22-23 hetes kismamik, hogy...

Gottacska kérdése:

22-23 hetes kismamik, hogy vagytok? Meleget bírjátok? Hány kilót híztatok És mennyivel kezdtétek? Én 74.20 ról indultam és 80.50 vagyok! Szomorú is vagyok e miatt! Kisfiú vagy kislány? Menyire mocorog?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!



A lakásban van klíma így jól bírom, de délután 3 ig ki se megyek az udvarra, estefelé meg medencézek :) így lehet elviselni :D Egyébként fáradékonyabb vagyok ebben az időben.


Szerencsére nem vizesedek, hízni sem híztam még, kevesebb vagyok 4 kilóval mint a terhesség elött. 95-ről kezdtem 91,2 vagyok (pont ma mértek). Kisfiú lesz egyébként :)

Eléggé mocorog, rettentő eleven, ha este zuhanyzás után lefekszem, Ő nem hagy békén, 20 percen keresztül mocorog :)



És Te?

2012. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem csak ventilátorom van :) hát nehezen birom, de megpróbálok nem kimenni a napra :) Kislányom fog születni :) nagyon szerenccsés vagy hogy még nem híztál ! mikorra vagy kiírva?
2012. júl. 3. 12:08
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát azért láthatod, hogy eleve nagy súllyal kezdtem a 172cm-hez. Ha belegondolsz 20 kilóval több voltam mint Te :) Az nem kevés :)


Október közepére :)

2012. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok.Elvagyok,de a meleg szörnyen rossz,nem bírom!Uszodába nem merek elmenni.Kertes házban lakunk a kert délelőtt hűvös,de egyébként szörnyű.Vettünk egy ilyen gumi medencét,azt töltöttem fel,diófa alatt hűsölök egésznap benne.Anyum itt van velem,hogy ne unatkozzak.Limonádét iszom,az ebéd gyümölcsleves lesz.Be van fizetve egy nyaralásunk nem tudom megyünk-e.Elvileg Krétára mennénk,de nem tudom.Ott mindig meleg van,én felforrnék,de a tengerben nem tudom merjek-e fürödni,pedig nagyon mennék:((Hát,majd meglátjuk.Ti mit gondoltok?Kislányt várunk,Réka lesz a neve.Gyerekkorom óta ez a kedvenc nevem.Tanár vagyok,most ugye nyáriszünet.Szeptemberben sem megyek már dolgozni.Nagyon sokat mocorog.A hasam már most hatalmas,pedig nem híztam sokat.54-ről indultam,most 57,5 vagyok.A babám szépen fejlődik,pont jók a méretei.2 hét múlva megyünk babamozira.Még nem vásároltunk,szeptemberben szeretném elkezdeni.Már nagyon várjuk a pöttömöt,sajnos a teherbeesés nehéz volt,több,mint 1 évig próbálkoztunk.Férjem is nagyon boldog.Budapesten,a Szent János kórházban szülök.Na,és veletek mi újság?
2012. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Október 20-ra vagyok kiírva.Negyedik voltam.
2012. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nem tudom beleférek- e még 26 hetes vagyok! Kisfiam lesz mocorog szerencsére jó sokat! Megy nálunk a ventillátor ha főzök a konyhába is viszem magammal. Eddig 2, 5 kilót híztam! és csak a cicimen vannak csíkok! Nektek?

2012. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én rettenetesen nehezen bírom ezt a meleget. Éjjel nem tudok, aludni... Nekem is csak ventilátor van, de kikészülök már lassan. A pocakom kezd elég nagy lenni, ma vettem egy csini ruhát ami kb még 2 hónapig jó lesz rám (remélem) :) Még nem tudjuk kisfiú-e vagy kislány, de remélem hamarosan fény derül rá, mert már nagyon kíváncsiak vagyunk. :) Kislányt szeretnénk egyébként. :) Ha kislány lesz Fruzsina lesz, ha kisfiú akkor Tamás! :) 67 kg-mal kezdtem és ma is annyit mértem. :) A sok hányás miatt fogytam az elején sokat. Ezért vagyok ennyi. :) Amúgy elég aktív babánk van főleg este... nem hagy sokszor még 11 órakor sem aludni! :D

A méreteink jók. Növünk szépen. Tegnap voltunk UH-n és nagyon szép babának nézünk elébe! :)

Mindenkinek szép babavárást!

22 hetes km

2012. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ja és borzasztóan vizesedem....utolsó volta
2012. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 22. hetes vagyok. Azt hiszem egész jól bírom ezt a nagy meleget, legalábbis kevesebbet panaszkodom, mint akik nincsenek áldott állapotban :o) Bár az éjszakai alvás nem megy túl jól... 69 kg-ról indultam 8 kg-ot fogytam a sok hányás és rosszullét miatt. Azóta 1,5 kg jött vissza. Mivel szerencsére a vizsgálatokon eddig minden rendben volt, így még örülök is neki, hogy így alakult a dolog. 1,5 hete voltunk 4D-n, ahol azt mondta a doki, hogy kisfiúnk lesz :o)... egyenlőre nem viszi túlzásba a mozgást, viszont a rúgásai már igen erősek :o) Így, hogy elmúltak a rosszullétek, már nagyon élvezem ezt a más állapotot :o)


Gratulálok mindenkinek a picurhoz!

2012. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy mikor ki kb mikor kezdett el vizesedni? Én még nem tapasztaltam, vagy csak nem veszem észre? Sokat zsibbad a lábam, de az nem az ugye? Ilyen téren nem vagyok "otthon" :D 7-es voltam. :)
2012. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!