Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22-23 hetes kismamik, hogy...

Gottacska kérdése:

22-23 hetes kismamik, hogy vagytok? Meleget bírjátok? Hány kilót híztatok És mennyivel kezdtétek? Én 74.20 ról indultam és 80.50 vagyok! Szomorú is vagyok e miatt! Kisfiú vagy kislány? Menyire mocorog?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 12:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én csütin töltöm a 23 hetet. Meleget rosszul bírom, vagyis nem is tudom... Az irodában állandó 30 fok van, a ventilátor a forró levegőt keveri... Ehhez képest nem panaszkodom többet, mint a Többiek. Amikor hazaérek, lezuhanyzok, lefekszem a 25 fokos nappaliban felpolcolt lábbal... Na akkor kezd a Baba mocorogni ezerrel, addig egész nap csak pilled szegénykém... Aztán egész késő estig le sem áll... Kb. Kislány lesz amúgy, Zoé lesz a neve. :-)

1,5 kg-t híztam, de alapból van túlsúlyom, tehát van miből "építkezni". A pocim ahhoz képest elég nagy, pár napja úgy is érzem, hogy a gyomromba alig fér valami... Ég, hányingerem van... Remélem, hogy nem tér vissza a hányinger! 7-től a 14. hétig non-stop rosszul voltam.

Amúgy élvezem a várandósság minden pillanatát, a Párom is egy tündér.

Minden jót kívánok Nektek is! Kitartást a nyárra!

Ja: október 26-ra vagyok kiírva.

2012. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es. Szerintem biztos észre fogod venni, hogy vizesedsz-e. Általában a kézen és a lábon lehet észrevenni. a zsibbadás érzése nem arra utal,viszont pl.: ha a gyűrűdet nem tudod levenni, de eddig le tudtad, nehezen hajlítod be az ujjaidat, akkor az már sejtet valamit. A legegyszerűbb, ha a lábszáradon a sípcsontodhoz nyomod az ujjad.Ha a mélyedés ott marad, vagy csak nehezen akar eltűnni, akkor vizesedsz. A védőnőd nem kérdezte, nézte még? Vannak szerencsésebbek és kevésbé szerencsésebbek ezen a téren, ez egyénfüggő. Érdemes kerülni a túl sok sót és fűszereket, lehetőséghez mérten többször felpolcolni a lábad napközben...
2012. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
... 9-es voltam :o)
2012. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez a gyűrűs dolog bejött vagy 2 napja úgyhogy le is vettem az összeset! :D A lábamon nem marad ott az ujjam nyoma. A védőnőm még nem nézte meg... mindig csak a plusz súlyommal kínoz mikor bemegyek hozzá.. :D Köszönöm szépen a választ! 7-es voltam! :)
2012. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!