Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok beszélgetni pocilakó...

Szoktatok beszélgetni pocilakótokkal?

Figyelt kérdés

Én mostanában azt kérdezem tőle, hogy jót választott e anyukájának? ez baj? ti miket szoktatok vele beszélni?


37 hkm


2012. júl. 4. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is rossz anyának érzem magam,mert nem tudok beszélgetni a picivel. Persze volt,hogy énekeltem,mesét olvastam neki,vagy,hogy csak reflexből mondtam neki valamit,mikor éreztem,hogy rúg. De valahogy nem tudok leülni és a pocimhoz beszélni. Félek,hogy akkor,hogy lesz belőlem jó anyuka? 27hkm

2012. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

én se nagyon tudom mit mondhatnék neki amikor fözök akkor mondom hogy épp mit csinálok, tisztára mint valami főzős műsorban :) amikor apával beszélek telefonon akkor utána el szoktam mondani, hogy mit beszéltünk :)

állitolag frankon minden hallatszik oda bent, habár nem tudom erre hogy jöttek rá anno :D

de tényleg ugy kimondottan nem nagyon tudok neki mit mondani, de ne aggodj, szerintem ettöl még jo mamik leszünk :D

2012. júl. 5. 09:58
 13/14 anonim ***** válasza:
:) Biztosan!! Azért megnyugtató,hogy nem egyedüli dolog ez,de tényleg olyan furcsa,hogy beszélgessek a hasammal,bár én is úgy tudom,hogy mindent hallanak már ilyenkor.
2012. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Én így nem is szoktam beszélgetni Vele, inkább csak mondok neki ezt azt. Néha zuhanyzás közben beszélek hozzá, de csak olyanokat, hogy sokáig maradjon benn a pocakomban, nőjön nagyra, meg hogy vigyázunk rá.
2012. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!