Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok. Eddig csak...

12 hetes vagyok. Eddig csak álmos voltam, meg néha hányingerem volt, de tegnap óta szinte eltudnék ájulni. Le kell vízszintesbe feküdnöm, hogy nem essek össze. Ezen kívül a fejem is fáj. Ez normális?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, hogy én arra számítottam hogy a 12 hét után jobban leszek, nem pedig rosszabbul.
2009. júl. 10. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normáli,hiszen a baba szívja az energiádat rendesen,na és persze ezt a nagy meleget is alig bírjuk legalábbis én.Később biztosan megszünnek ezek.
2009. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne úgy vedd a 12 hetet, hogy betöltöd szerdán, aztán csütörtöktől semmi bajod. Ez nem így megy. Ismerek olyat, akinek 8 hetesen jelentkeztek az iszonyatos rosszullétei és 18 hetes koráig tartott. Nekem pl. annyi tünetem volt - van -, hogy borzasztóan fáj a mellem, de egyébként semmi nem volt. A fejfájás az valószínű inkább, hogy az időjárás vagy valami más. Viszont ha kórosnak érzed, vagyis folyamatosan, napokon keresztül elviselhetetlenül fáj akkor menj orvoshoz szerintem.

21+2 hetes km.

2009. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!