Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy amióta...

Miért van az hogy amióta babás vagyok nemtudok koncentrálni a sexre? Kismamik hogy vagytok ezzel? Mit tegyek hogy eltudjam magam engedni? Nagyon rossz ez így.

Figyelt kérdés
Szegény férjem már úgy vágyik az olyan együttlétre mint "régen",de egyszerűen nem tudok feloldódni.Mindig a baba van az eszemben és jaj hogy meg ne nyomja stb.Pedig én is kívánom a sexet,de ha arra kerül a sor mintha elvágtak volna.Már ezzel álmodok mióta babás vagyok és szégyen vagy nem szégyen de álmomban van orgazmusom.Elég kényes kérdés ez számomra de rászántam magam hogy megkérdezlek titeket és kérlek hogy ne írjatok lehurrogó vagy bunkó válaszokat mert olyan rosszul érzem magam ez miatt.Előre is köszönöm!
2009. júl. 10. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?Az első 3 hónapban szokott ez lenni utána nagyon kivánosság alakul ki legalábbis ezt tapasztaltam,szerintem ez nem annyira gáz,más módon is meg lehet oldani,hogy jó legyen a férjednek.:)))
2009. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az előző hozzászólóhoz: Itt nem a férj a lényeg most, hanem mindkettejük boldogsága.

Próbáljatok ki új pózokat, ami mindkettőtöknek kényelmes. Ha pici a bébi úgyis max. ringatózik majd mint egy mini hintában, ha a pocaktól nem fértek el akkor (bocsi) de oldalt fekve hátulról, lábak közzé párna és a férjed meg mögötted. Remélem érthető voltam :)

2009. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
22 hetes vagyok.Nem a nem kívánásról van szó,sőt azzal nem is lenne gond hanem amikor odakerül a sor akkor leblokkol az agyam.Igen tudom hogy másképp is meglehet oldani de ő az olyan együttlétre gondolt amikor teljesen jól éreztük egymást,simogathatott,hozzámbújhatott stb.Most meg hogy ne nyomja meg a pocim stb. én vagyok felül de semmi extra.Mondtam neki hogy tartson ki már nincs olyan sok hátra.(attól függ hogy vesszük)Dehát azért csak piszkálja a dolog hogy én mért nem élvezem mért nincs orgazmusom stb.Jaj olyan fura erről beszélni.
2009. júl. 10. 10:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és amit még nem írtam le hogy volt olyan amikor álmomból arra keltem hogy orgazmusom volt de utánna meg megfájdult a hasam és talán ettől és félek hogy nehogy kárt tegyek.Nem élném túl ha baja lenne a babának,mert nagyon sokat vártunk rá.
2009. júl. 10. 10:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell leküzdeni magadban,hogy el tudd magad engedni.Szerencsére még nem volt olyan,hogy a sex miatt valami baj történt volna a babóval.Én is aggódom a picim miatt olyankor de ez az élet rendje.Amúgy eleinte nekem is mindig csak álmomban volt orgazmusom,az enyhe görcs pedig természetes velejárója.A babó meg sem érzi.
2009. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt az egész gubanc gyökere, hogy még névtelenül sem mersz beszélni a problémádról, ezek szerint lehet, hogy a pároddal sem beszélted meg úgy, hogy megértse.


A párodnak is engedékenyebbnek kell lennie, mert a te félelmed nem fog elmúlni egyik napról a másikra, de neked is másképp kell hozzá állnod. Ha 10 emberből 10 azt mondja, hogy nem lesz baj, akkor azt hidd el! Az orvossal beszéltél már erről?


Remélem hamarosan megoldódik a problémátok, csak igyekezz bátran beszélni vele!


Minden jót!

2009. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
AZ igazság az hogy eléggé szégyenlős vagyok ilyen téren.A terhesség elején mellőzni kellet a sexet mert voltak bevérzéseim de mára már engedi a doki(szégyenemre ezt is a férjem kérdezte meg tőle mikor együtt voltunk az orvosnál).AZt meg egyenesen el sem tudom képzelni hogy az orgazmusról kérdezzem az orvost.Attól is tartok hogy olvastam itt hogy lehetséges olyan hogy megsértjük a méhszájat és vérzik stb.De ettől nem indul be a vetélés?Kedves utolsó amúgy rátapintottál a személyemre mert nem vagyok annyira szókimondó mint a párom.Ez úgy belülről jön és egyszerűen nem tudom magam feloldani.:-(
2009. júl. 10. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!