Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony afp és magas hcg...

Alacsony afp és magas hcg eredménnyel egészséges babátok született?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz lett az afp - hcg véreredményem.

Nagyon félek.

Járt valaki így, hogy alacsony volt az afp (045) és magas a hcg (1,8)?


2012. júl. 6. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ugyan még nem született meg a babám, de nekem is hasonlóak az eredményeim. Afp 0,47, HCG 0,98

Kombinált vagy integrált tesztet nem csináltattál? Nekem az tökéletes lett, a genetikai tanácsadáson is inkább azt vették figyelembe.

3. babám, még soha nem volt jó afp eredményem, pedig mindig pontosan vették le a vért!!! ;)

Elavult vizsgálat, idegeskedésre jó.

2012. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De az 1,8 hcg az magas vagy nem?

Nekem is a 3. baba. ,1. babánál 0,9 volt az afp

2. babánál ugyanaz, mint most nektek


Nem csináltattunk, mert lebeszélt róla egy genetikus. Most egy másik genetikus mondta, hogy nagyon fontos lett volna a kombinált vagy integrált teszt elvégzése.


Mennyi volt a nyaki redő nálatok?

Hány éves vagy?

2012. júl. 6. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem javasolt a genetikus amniocentézist? Nekem 0,7 lett az AFP-m, pedig időre vették le. Már meg is kaptam az amnio eredményét, egészséges kisfiú. Többektől hallottam, hogy alacsony afp-vel egészséges babájuk született. Egyébként nekem minden UH rendben volt. Ha biztosra szeretnél menni, csináltasd meg a magzatvíz vételt, az 99% pontosságú.
2012. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedden kell mennem amniocentézisre.


a 2. babánknál a poklot éltem át, míg az eredményre vártam. Rettegtem mindennap, hogy mikor csörren meg a telefonom, rémálom volt mindennap. Akkor 1:35-re jött ki.

Egészséges lett. De lelkileg teljesen kikészültem.

Mint ahogy most is nagyon félek.

2012. júl. 6. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

A nyaki redő nálunk 1,2mm volt, orrcsont ábrázolódott. A kombinált teszt eredménye 1:12000.

29 éves vagyok.

Én nem kértem az amniot, a doki azt mondta, hogy a kockázatbecslés eredménye ezekkel az adatokkal (itt mindent nézett egyben, és volt 2 uh is) 1%.

2012. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Nekem azt mondta a doki, hogy ha két hét után nem keresnek, akkor jó eredményre lehet számítani. MIndenesetre próbálj pozitívan hozzáállni, ne a rossz miatti hívásokat várd. Remélem, minden rendben lesz! Nekem pluszban a korom miatt kellett megcsináltatni, én választottam az integrált helyett, mivel az nem ennyire biztos és ha az nem jó, ígyis-úgyis meg kellett volna csináltatnom.
2012. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!