Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák mi lesz ezzel az...

Kismamák mi lesz ezzel az influenza járvánnyal? Nem féltek? Mi lesz a babáinkkal ha megfertőződünk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

járvány?mert 10.000.000.emberből 8 megfertőződött?

csak a média kapja fel.

nem kell ezen stresszelni.

2009. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan influenza ez is, mint ami télen tombol az országban, csak ennek nagyobb hírverést csinálnak. Azzal a különbséggel, hogy ezt nem nevezném járványnak.
2009. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én bizony félek mert ide székesfehérvárra ide ért sajnos és én itt szülök!!!!
2009. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy ide ért Fehérvárra?
2009. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért nem semmi ez a virus ha tizenkilenc és harmincnyolc éves férfiak belehalnak!

Félek én is mert nem tudom ,h milyen hatással van a magzatra,ha felmegy a láz,meg az ellenanyagok stb...

A gyógyszere pedig ellenjavalt terhesség és szoptatás alatt.

2009. júl. 10. 23:06
 6/12 anonim ***** válasza:
A terhesség akkor a rosszabb az egészben, mert végül is szoptatás nélkül már felnőttek jó néhányan. Szóval leginkább a 9 hónapot kell kihúzni!!! Nem?
2009. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én félek ettől a vírustól, de akkor is félnék ha nem lenne "világjárvány" mert Ősszel egyébként is beindul mindenféle influenza... Nem tudom mit lehetne tenni ellene.
2009. júl. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

és mexikói származású emberen kívül halt meg valaki?

NEM

és itt fehérváron veszprémi beteg volt, aki meggyógyúlt.

nem mexikói mind meggyógyult.

média,mindig butít.

:(

2009. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló csodálom az optimizmusodat,csak nehogy a tudatlanságból eredjen!

Ha nem lennék terhes ,nem félnék, de így mi lesz a babával ha a vírus károsítja a sejtjeiket???


Én ma példáúl nem mentem el moziba hiába hívott a férjem.


NEM csak mexikóiak haltak bele:


"H1N1: Már Új-Zélandon is vannak halálos áldozatok


MTI

2009-07-04 14:01


Megosztás Cikk továbbküldése e-mailben:


Ön neve:

Ön e-mail címe:

Címzett neve:

Címzett e-mail címe:



Új-Zélandon is vannak már halálos áldozatai az új típusú influenzának: a csendes-óceáni szigetország egészségügyi minisztériuma szombaton bejelentette, hogy az elmúlt egy hétben hárman is életüket veszítették e betegség miatt.

hirdetés



Egy 19 éves fiatal férfi múlt vasárnap, egy 42 éves férfi csütörtökön, egy fiatal lány pedig most szombaton halt meg az influenza miatt.


Közben már az ezerhez közelít az új típusú influenzában megbetegedettek száma: a szombati adatok szerint 945 ilyen, bizonyított eset van Új-Zélandon."

2009. júl. 11. 18:33
 10/12 anonim ***** válasza:

neked mond valamit hogy "mexikói származású ember"?

csak mexikói származású,azaz spanyol ember halt meg.

nem vagyok tudatlan, csak próbálok a híradón és a bulvárlapokon átlátni, és jobban tennéd, ha te is ezt tennéd, az sem egészséges, hogy ebben a szép-boldog állapban, már bocsánat de baromságokon agyalsz.

remélem azért a férjed elment a moziba és jól szórakozott.

sok boldogságot.

2009. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!