Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyi gyermeket szeretnétek?

Ti mennyi gyermeket szeretnétek?

Figyelt kérdés
1...2...3...4.. esetleg annál többet?

2012. júl. 10. 07:46
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
1 gyereket könnyebb a nagyiknak is elvállalniuk, ha menni szeretnénk valahová kettesben a párommal. Arról nem is szólva hogy a munkából sem esek ki 10 évekre. Szóval nálunk is elég egy.
2012. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Nálunk az első úton van. Szerettünk volna neki egy kistesót is, de rájöttünk, hogy ebben az országba nem vállalunk még egyet, főleg ha nem változik a helyzet. Úgyhogy egy babánk lesz. (Kivéve, ha sikerül kijutni külföldre családostul.)

30hkm

2012. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Én 2 vagy 3 gyereket szeretnék a párom visznt 4-5 gyerekben gondolkodik.:) Én azért gondolnám meg még a 3. gyereket is, mert nálunk mindenki elválta a családban és az "apák" egyik gyereket sem támogatták és nagyon nehéz volt az anyáknak egyedül eltartani a gyerekeket.:( Én is 17 voltam, mikor a szüleim elváltak, a húgom pedig 13. Nagyon nehéz volt látni, ahogy édesanyám annyit szenvedett és 4 évbe telt mire ismét lett saját lakásunk, azt is csak nagyim támogatásával. Szóval félek, hogy mi lenne, ha olyan sok gyerekkel egyedül maradnék.:S


Egyelőre az első babánkat sem tudjuk bevállalni, mert még félretenni sem tudunk, de most készülünk külföldre, hátha ott sikerült legalább egy lakás árát összeszedni, máris könyebb lenne a helyzet.:)

2012. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 Anita8401 ***** válasza:

Szia :) .

Mi 2-tőt szerettünk volna van is 2 gyönyörű fiunk :) , de most,hogy már a kicsi is 7 èves lett így úgy döntöttünk a párommal,hogy lehetne még egy :)) ezt Februárban döntöttük el majd Márciusban levetettem a spiràlomat és már Àprilisban nem is jött meg :D .

Boldogan várjuk a 3-at :D .


18+2 hetes kismama

2012. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
8.38-as vagyok, 12, 8, 7 évesek..:)
2012. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Én is és a párom is 3at szeretnénk. Még egy sincsen. :(
2012. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
most várjuk az első babánkat,szeptemberre. Abban biztos vagyok,hogy legalább egy kistesót szeretnék majd neki,úgy 2 év múlva. Aztán ki tudja,lehet a harmadiknak sem fogjuk útját állni,ez még a jövő zenéje :) de kettőt biztosan!
2012. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Most van úton az első baba. De majd idővel, ha anyagiak is megengedik, lesz majd egy kis tesó.


37hkm

2012. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
83%

meglátjuk hogy milyen az elsővel az élmény...sztem tudatosan kell vállalni mert az hogy rávágom h három elég nagy butaság lenne tőlem. Nem volt még gyerekem tehát nme tapasztalhattam hogy hogy is működik ez az egész és hogy én milyen ember vagyok ebben a szituációban. Ha okés lesz jöhetnek a többiek. :) Ha nem... akkor visszaküldjük. :D

Dehogy. Ugyanmár. Akkor igyekszem vele boldogulni.

2012. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a választ,jó,hogy ilyen sokan írtatok.A kismamiknak további kellemes pocakosodást,az anyuciknak pedig sok sok türelmet kívánok! ;)


Én megértem azokat is,akik csak 1 gyerekben gondolkodnak.Mindenkinek más az értékrendje is,mindegyikőnk máshogy látja a dolgokat.Valaki a külföldi nyelvtanulásra spórol,és azért lesz csak 1,valakinek ez azért annyira nem fontos,azért van több.Kinek mi.És jelzem! Én ezt teljes mértékig elfogadom. Ki így...ki úgy. De azt bátran állíthatom,3 gyerek után,hogy mindennél többet ér,mikor látom,hogy imádják egymást,olyan igazi testvéri kötelék van közöttük,ami pótolhatatlan.Én magam is átéltem,átélem,mi is 3-an vagyunk tesók.Csodás dolog,ha vannak az embernek testvérei.Egy osztálytársam mindig irígykedve mondta,olyan jó nekem,mert van tesóm,nem is 1,kettő is! :) És hogy Ő haragszik a szüleire,hogy nem lett tesója.Egyedül érzi magát,és unatkozik. A minap találkoztam vele,látom pocakja van :) szépen gömbölyödik.Gratuláltam,majd közölte,hogy nem esik abba a hibába,mint a szülei,/apukája már nem is él/ nem hagyja ,,magára,, a gyereket,már azon agyalnak mikor jöjjön majd a kistesó. :) Ezt csak úgy érdekesség kép leírtam. ;) Legyen szép napotok!

2012. júl. 10. 12:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!