Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik Sztk-s rendelésre mentek...

Akik Sztk-s rendelésre mentek a terhességükkel, tényleg ilyen későn kell menni?

Figyelt kérdés

Most hívtam fel az Sztk-t mert a kórházból senkit sem tudtam elérni.És augusztus 13.-ára kaptam időpontot.De hát akkor már 10 hetes terhes leszek!:S

De hát nem is értem...csak tudni szeretném hogy minden oké és hogy jól van a babám.5-7 hetesen már petezsákot meg szívdobogást is szoktak látni nem? :S


2012. júl. 11. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is majdnem igy jártam majd elmentem magánorvoshotz megvizsgált legközelebb a korházba hivott s inygen vizsgált nem vártam több hetet jövö héten megyek ujra 8 hetesre
2012. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nálunk úgy van az sztk-s rendelés,hogy bemegyek mikor van nőgyógyászati rendelés és kivárom a sorom, nem adnak előre időpontot.Ez nálatok így nem megy?


Amúgy nem éppen a legkorábbi időpont, de bajotok nem lesz.

Én első babával 8 hetesen voltam először,most a 2.nál korábban de csak vérzés miatt, amúgy nem mentem volna a 8.hétig.

2012. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sztk-ba jártam terhesgondozásra, de nálunk nem kell időpontot kérni, akkor mész amikor akarsz. Időpont csak annyiban számít, hogy akkor nem kell annyit várnod, mert behívnak, de egyébként bármikor mehetsz. Szóval én 5 hetesen voltam először, és meg is vizsgáltak, UH-val is, meg minden. Szóval nem kell ilyen későn menni, valószínű, hogy csak az az oka, hogy ilyen soká tudnak fogadni.
2012. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze,én sem akartam holnap után menni,még csak 5 hetes vagyok,de gondoltam valami 7-8 hetes már eléggé illő.Jó helyen van-e meg ilyenek.

Igen,nem tud hamarabb időpontot adni.Kérdeztem is tőle hogy az nem késő?Azt mondja nem.ja meg olyat hallottam hogy nincs ultrahangjuk.Kérdeztem,azt mondta van de majd kiutalnak a kórházba.Mondom akkor nem célszerűbb őket felhívnom inkább,azt mondta ha nincs bajom nem hiszi hogy foglalkoznak velem.Mondom de jó nekem. :S


Vissza térve az időpontra.Nem,sajnos már nincs olyan hogy bemegyek és kivárom a sorom.Mindenhez időpont kell amit hetekkel meg hónapokkal később kapsz.Szóval undorító ez az egész.

Szóval lehet hogy én is magánrendelőben fogok kikötni.

Azért köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 11. 13:50
 5/12 anonim ***** válasza:
én ma hívtam az illetés sztk-t és 2 hét múlva mehetek! kb az 5. hétben vagyok!
2012. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem melyik város, melyik sztk-ja?
2012. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amíg nincs róla papír, hogy terhes vagy, csak a tesztedről tudod, hogy terhes vagy, akkor fogod magad, elmész a nődökihoz(nálunk lehet kérni időpontot, de ki lehet ülni a rendelést anélkül is), ő megállapítja a terhességet(manuális és uh), és az első alkalomra a védőnő(asszisztens a terhesgondozáson) keres egy "szabad" ctg időpontot. Ott kartonozás beutalózás stb. Utána oda kell már járni, időpontot pedig mindig akkor keresünk, amikor megyünk ált 4hetente, előre keresgéljük, nagyon ritkán telefonon. A kórház uhja az ami mindig kicsit
2012. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk nem is foglalkoznak azzal aki időpont nélkül megy pl! :S


Engem 16 hetesen, is akartak küldeni mert nem az "én" dokim rendelt! NA én nem hagytam magam!

2012. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon szuper.2 hét múlva fogadnak?Akkor csak itt ekkora nem törődöm parasztok úgy látszik.

Amúgy Szolnoki Sztk-ról beszélek.És helyi vagytok tehát nem is vidékről akarok feltartani az ő rendelésüket.

Nevetséges!:( Tök le vagytok törve! :(

2012. júl. 11. 15:08
 10/12 anonim ***** válasza:
már jövő hétre akartak időpontot adni, de nekem az nem volt jó. az a baj hogy gondolom nagy körzetet fedd le és ezért tudnak csak akkorra adni.
2012. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!