Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szolnokon pólyában kell...

Szolnokon pólyában kell hazahozni az újszülöttet a kórházból?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért, de ki mondja meg, hogy te miben viszed haza a babádat? Szerintem a mai világban ez már választható! Mondjuk autós hordozóba pl. nem fogod tudni pólyában betenni, mert akkor semmit nem ér a biztonsági öv.

Egy 3 hós baba anyukája

2009. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia! Nem tudom nálatok mik a szokások, de Veszprémben, és Fehérváron is csak bébihordozóban engedik hogy hazahozd a babát. Van egy ismerősöm, nem volt nekik bordozojuk és én az enyémet adtam neki oda, mert azt mondták neki hogy kérjen kölcsön valakitöl hogy hazajöhessenem! Kicsit abszurd dolognsk tartom hogy plusz költségekbe verik az embert, mikor van igy is elég kiadás, de ez van!
2009. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem abban viszed haza amiben akarod. Ha babakocsival viszed, mert közel laktok akkor tudod pólyában, de autóban kötelező a hordozó vagy a becsatolható mózes.

OFF: a 2. válaszolót nem értem, miért plusz költség a hordozó?! Anélkül nem mehet autóban!! Ha nem autóval viszik haza, pedig biztos nem kötelezik rá.

2009. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem így van,hogy abban viszed haza,amiben akarod!Még mindíg vannak kórházak,ahol kikötés a pólya.
2009. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát próbálta volna nekem kikötni...

Semmi köze hozzá. Felhívhatja a figyelmemet esetleg, hogy autóban kötelező a hordozó, avyg hasonló dolgot tehet, de hogy én megfogom a gyerekem és hazahozom,a mibe akarom, az meg biztos.

2009. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Hetényiben fogok szülni (remélem!) és már érdeklődtem erről is. Ha autóval mentek haza, akkor babahordozó, vagy becsatolható mózes. Ha közel laktok és gyalogoltok, akkor nem szólnak bele. De jobban szereti a babahordozót. Pólyátpedig nem is láttam egy üzletben sem, pedig sokáig nagyon tetszett a gondolat...
2009. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én több mint 3 éve szültem Szolnokokn a Hetényiben és akkor még csak pólyában adták ki az újszülötteket.
2009. júl. 13. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!