Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok az alvással?

Hogy vagytok az alvással?

Figyelt kérdés

Lefekszem. Aztán sehogy sem jó. Ugye bal oldalon kellene aludni, hogy a baba több oxigént kapjon, háton nagyon pulzál és légszomjat okoz, jobb oldalon jó...egy darabig.

Aztán pisi. Minden 3 órában, pedig már nem is iszom éjszaka alatt. Közben a baba rúg a jobbon, hogy forduljak meg, onnan leesett a párna...Forgolódás, helyezkedés, megint pisi...Hát nektek hogy megy ez?


2009. júl. 12. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Mostmár megkérdem a dokim erről a jobb oldalról....mert sokan mondták ugyanezt..

Az alvással kapcs mindenki másképp éli meg terhessége alatt...én most vagyok a 23.hétben...este 1szer kelek fel pisilni....viszont félig oldalt félig hason megy csak az elalvás...most arra ébredtem,hogy háton alszom...pedig ez sosem ment...Akkor nem tudok aludni,ha front van vagy a picim rúgdos...

2009. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez van. Lesz ez még rosszabb is. :)

Én az egyik babámmal az utolsó 2 hónapot egy karosszékben aludtam, mert úgy feküdt, hogy másképp nem lehetett kibírni. Előbb-utóbb túl leszel rajta,

2009. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is nagyon szenvedek az alvastol. 37 hetes vagyok, hasam oriasi, ket baba van benne, az orokmozgo fajtabol. Ugyhogy en nehany napja egy puha fotelben alszom, ulve. Igy legalabb megy, meg ha nem is olyan kenyelmes es pihenteto, de legalabb nem forgolodom at az ejszakat, es a paromat sem zavarom ezzel.
2009. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kihagytam,hogy sokszor nem tudok elaludni és forgolódok....aztán egyszer csak alszom...na meg az álmok...rengeteget álmodok...mindenféléről....:S :D

Jó babavárást :))

2009. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is pont ugyanilyen problémáim vannak.35hetes vagyok és az éjszakák a legnehezebbek.Szülésig így nem is tudom kipihenni magam,pedig kellene majd erő :-)Próbálok annyi párnát magam alá "gyömöszölni" amennyi csak lehet a kényelem miatt.Mire mindenkinek jó,a babának és nekem addigra jön az inger a WC miatt.Mire vissza aludnék kezdődik minden elölről.

Te hány hetes vagy? Boldog Babavárást!

2009. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát, valamit nekem is sűrgősen ki kell találnom, nyakfájással is szoktam ébredni...


És most akkor puhán jó aludni, vagy inkább keményebb felszínen?


Igen, az álmok azok kejfeljancsisak.


Az a fotelben alvás...hú, minden elismerésem.


Köszi hogy írtatok.

2009. júl. 12. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a terhességem első 2-3 hónapjában nem bírtam aludni a görcsöktől.Pedig minden rendben volt.

2. hónaptól egész a szülésig nem tudtam hanyatt feküdni,mert a baba nyomott valamit ami eleinte csak fájt(mintha a vesém lett volna),később meg légszomjam is lett attől ha hanyatt fekszem.


A pisilés nem sokat zavart,furcsáltam is.


Mindezek ellenére én nagyon jókat aludtam az oldalaimon párnával a lábamközött.

Sajna néha arra ébredtem még a 9.hónapban is h a hasamon alszom...

Semmi baja nem lett a babának ,csak azt csodálom h hogy tudtam olyan mélyen aludni.


Most 4 hónapos vagyok újra és jól alszom minden pozicióban. Hanyatt is.De éjjelente 1-2 szer ki kell menjek pisilni.

2009. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, az tényleg furi hogy a pocidra kerültél még nagy pocisan is, hát nekem semmi sem kényelmes és már nagyon régóta nem tudok normálisan aludni.


Még többet kell kísérleteznem.


Eddig nagyon puha ortopédikus matracon aludtam, most ki fogom próbálni a keményebb ágyat, hátha az segít.

2009. júl. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!