Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes leszek, mikor mennénk...

28 hetes leszek, mikor mennénk nyaralni Horváto. -ba. Be merjem vállalni autóval úgy, hogy nem én vezetek és gyakran megpihenünk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bevállalhtod....én 23hetes vagyok, terveztünk utazást...más miatt meghiusult....

Azért megkérdezted a dokid, hogy ő neki mi a véleménye??

Érdemes egyeztetni hány napra mész stb...és mikor megjössz akkor rádnéz...stb...

2009. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és jó nyaralást :)
2009. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ó, eltűnt amit írtam.

Szóval:

Szerintem nyugodtan bevállalhatod, ha nincs egyéb eü-i problémád.

tényleg gyakran álljatok meg pihenni hogy át tudd mozgatni magadat, és kerüld a tűző napot. Inkább ülj hátra és az ablaküvegen belülre húzz fel egy törölközőt v textilpelust hogy árnyékolj magadnak.

És vigyázz a klímával, csúnyán meg lehet fázni, hogy ki-be szállsz a hűvösbe a hőségből

2009. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, csak óránként álljatok meg, hogy meg tudd mozgatni a hasad. Én az utolsó pillanatig vezettem, a 34. héten még haza Lengyelországból, 2x8 órát (2 nap), semmi bajunk nem volt, kényelmes volt. Jó nyaralást!! :)
2009. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!