Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok izgulni amiatt hogy...

Szoktatok izgulni amiatt hogy esetleg majd nem tudtok majd mindent biztositani a picinek?

Figyelt kérdés
Nalunk masodik baba lesz es nem tervezett volt,kolcsonunk van felveve a bankbol 29 evre stb,nem vagyunk gazdagok,ugy a kozeposztalyban tartozunk,de azert izgulok egy picit hogy minden jo legyen majd es ne szenvedjen hianyt egyik gyermek sem...
2009. júl. 12. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze.Én egyedül nevelek 2 gyereket,gondolhatod hogy a legfőbb gondom a pénz beosztása.természetesen első mindig az iskola és az ahhoz tartozó dolgok,de azért mindig igyekszek úgy csinálni hogy a legfőbb "dolgokból"ne maradjanak ki...
2009. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerintem mindenki izgul emiatt. De a második gyerkőcnél már minden sokkal könnyebb, hiszen a költségesebb dolgok (babakocsi, ágy, ilyesmi) már megvannak. Ha az első gyerkőcöt tudtad szoptatni, akkor olyan hű de nagy többletkiadást nem okoz kezdetben. Ha tápszeres volt az első, akkor maximum ez jelenthet többletkiadást. Később meg hát ezer dolog történhet. Amíg otthon vagy, tanulhatsz nyelvet, stb. amivel esélyed lehet egy jobb állásra a babázás után. Próbálj pozitívan gondolkozni! :-)
2009. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Én egyelőre nem, inkább optimistán állok hozzá, hogy miért ne tudnánk. Amiatt viszont szoktam, pedig régen ilyenre sosem gondoltam, hogy milyen hamar el fog telni ez a pár év, és egy idő után nem fogok tudni kapcsolatban lenni vele, nem látom többet, mert véget ér az életem...
2009. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én nem is az anyagiak végett szokok aggodni,pedig nem vaygunk gazdagok,hanem azon,hogy netorténjen valami bajunk.Tudjuk a férjemmel egészségben felnevelni oket.Szerintem ez a fontosabb,ja és nekunk is van kolcsonunk.
2009. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!