Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy terhes...

Miért van az hogy terhes vagyok és nem vagyok boldog és nem is örülök neki? Volt már így valaki? Meg fog változni ez az érzés?

Figyelt kérdés
18éves 7 hetes.
2012. júl. 13. 13:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az azért nagyon jó ha a párod szülei támogatnak csak a tied is így legyen :)!Nem tanulsz már???
2012. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha ezzel kicsit megnyugtatlak, mi sem terveztük a babát az anyagiak miatt, igaz, 5 éve vagyok együtt a párommal, és én 23 éves vagyok, párom 27, és eleinte én sem mertem megmondani Anyukámnak, és sírógörcs fogott el sajnos, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, és nem volt 100%, hogy megtartjuk, emiatt a mai napig lelkiismeret furdalásom van, mert én azóta már az utolsó hetekben vagyok, és bennem aztán megváltozott minden pozitív irányban, már csak a babámra tudok gondolni, alig várom, hogy megszülessen, már láttam 4 D-n a pofikáját, azóta már nagyon boldog vagyok, még ha nem is a legfényesebb az anyagi helyzet, de már most meg van mindene. Szóval én garantálom, hogy ez a boldogtalanság érzés boldoggá fog alakulni, és sem a bulizás, sem más nem fog érdekelni, hidd el. Fel a fejjel!


37+2hkm

2012. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó!!!! A barátom azt mondta hogy majd megváltozik majd a véleményem ha nőni fog a hasam meg ha már érezni fogom :)
2012. júl. 13. 15:58
 14/17 anonim ***** válasza:

Off: 12-es nem semmi a hat soros mondatod! :D


On: Szia! Az elején én is úgy voltam vele, hogy hát nem is olyan nagy öröm, egy csomó mindentől meg kell válnom egy időre, pl nem járhatok el társaságba, mert cigiznek, én se gyújthatok rá, nem ihatok alkoholt (de igen, 1-2 dl vörösbor belefér), nem strandolhatok, meg hasonlók. Egy igazi nyűgnek tűnt, de most, hogy már túl vagyok a felén, én már nagyon kezdem élvezni. Főleg hogy már jó egy hónapja mocorog (mármint, hogy érzem, hogy mocorog). Szerencsére én nem voltam rosszul az elején, csak a főtt ételt nem kívántam, még fogytam is 2 kilót, aminek kifejezetten örültem. Az mostanra jött vissza, de nem bánom, ebből is látom, hogy gyarapszik a pindúrpandúr. És tök jó, mert a bartnőid is fognak érdeklődni, hogy milyen érzés, hogy vagy, milyen nevet választotok, milyen ruhákat hordasz, stb stb és nagyon kellemes ez a kis figyelem. Nem beszélve a párodról, aki ha kitart mellettetek, akkor amint látványosan kezd nőni a pocid, egyszerűen odáig lesz meg vissza, hogy milyen szexi vagy. A férfiak általában szexisnek találják a terhes párjukat. Új pózokat fedezhettek fel, ha minden jól megy, akkor az ízlelőbimbóid is felfedező útra indulnak és olyanokat fogsz megkostolni, amit előtte meg nem ettél volna.

Szóval van egy csomó jó oldala, és a 4d-s UH-t még nem is mondtam, vagy ha veszel szívhangfigyelőt, akkor a szívverését, hogy hallani lehet. Mind-mind nagyon izgalmas dolog!

Amúgy meg én azt mondom, hogy beszéld meg ezeket a félelmeket a pároddal, és támaszkodj rá, mert ő az egyetlen most, akire számíthatsz. Na jó, meg az ő szülei, ami külön szuper. De azért jó lenne, ha anyudéknak is elmondanád szép lassan, mert azért nekik is joguk van tudni. Lehet, hogy az elején lenne ejnye-bejnye, de aztán beletörődnének és veled együtt várnák a picit! Én 26 éves vagyok, de anyám még így is hümmögött amikor megtudta, de aztán most már meg ugyanúgy be van zsongva, mint én (vagy még jobban is, már megvette a babakocsit, megrendelte a babaágyat, vett rugdalózókat meg hasonlók).

Szóval nyugi, ahogy halad előre, szépen változni fog az egész hozzáállásod. De ha bármi bajod, gondod, bánatod van, azt mondd el nyugodtan a párodnak, vagy az anyukájának, mert jobb kint, mint bent! Ne emészd magad, hanem gondolkozz pozitívan!


Szép babavárást neked és fel a fejjel!


21 hkm

2012. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. júl. 13. 16:44
 16/17 anonim ***** válasza:
Én 20éves vagyok és nagyon örültem mikor megtudtam hogy jön a baba. 1x kockáztattunk a párom döntésére és összejött. Ő eléggé parázik, és a szülei sem támogatnak. Az én szüleim örülnek neki viszont ők nem tudnak támogatni anyagilag de mindent meg fogunk oldani :-) viszont néhanapján én is belegondolok mennyire megváltozik az életem ÖRÖKRE de az idő 95%-ban csak örülni tudok, hiszen a párom és a kisbabánk lesznek az életem értelmei amíg csak élek és ez csodálatos érzés. Majd te is így fogod érezni :-) Sok boldogságot!
2012. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Kékes válasza:
Feltétlen tartsd meg! 27 éves vagyok, most várok babát, és néha úgy érzem, hogy sokkal hamarabb kellett volna! Hasonló történt 16 évvel ezelőtt az ismerősömmel,...és most mint 2 barátnő, együtt sétálgatnak! :)
2012. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!