Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 33 hetesen scooter...

Szerintetek 33 hetesen scooter koncert?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 06:19
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Én nem mennék.Tömeg,meleg,zaj...Elegendő indok nem terhesen is,nem hogy még egy nagy pocaklakóval már.
2012. júl. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ez csak az én személyes véleményem, de szerintem nem lehet gond ha éri egy kis inger a babát. Természetesen nem az első sorban, nem a több száz wattos hangfal mellett, és nem úgy bulizva mint egy 16 éves. Ebből biztosan nem lehet gond. Gondolom a probléma ott kezdődik, hogy a jegyeket előre meg kell venni, viszont nem tudjátok hogy milyenek lesznek a körülmények. Ha nem bánjátok, hogy esetleg a koncertet fel kell áldozni a gyerek miatt, mert nincs olyan hely bent, ahol kicsit odébb húzódhatnátok, kényelmesen, hogy véletlenül se érje ütés a babát, akkor menjetek el. Ami neked kellemetlen, az neki is az, persze azt számold hozzá, hogy az ő ingerküszöbe jóval alacsonyabban van a külvilági zajok, mozgások terén, szóval ennek megfelelően dönts.


Üdv.

2012. júl. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem. Még nem voltam 30 hetes sem (talán 25-26), mikor este elmentünk egy pub-ba, ahol volt egy kisebb diszkó is. Kislányunk úgy rúgkapált végig a pocakban, sehogy sem tudott szegény megnyugodni. Max két órára terveztük, másfél óra után el kellett indulni haza. Nagyon hangos volt Neki az egész. Hát még egy koncert, kész kínzás odabent. Egyáltalán nem tesz jót neki. Amint kiértünk beültünk a kocsiba, elnyugodott és egy kapirgálást sem éreztem. Gondolom akkor tudott végre nyugodtan elpihenni. Olyan lelkiismeret furdalásom volt, hogy na... Többet nem csináltunk ilyet.
2012. júl. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hol lesz? engem is érdekelne
2012. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tuti nem

sokan azt mondják, hogy" milyen jól bulizott a hasában a baba" a koncert alatt. A baba nem bulizásból rugdos bent, hanem mert diszkomfort érzete van, zavarja a zaj meg a rezgés, amit a víz(magzatvíz) nagyon jól visz.


Én is kész vagyok, hogy idén nyáron se koncert, se semmi, de hát valamit valamiért

:)

2012. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos a mozit sem bírta, nemhogy egy koncertet. Én biztosan nem mennék. :(
2012. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék. 36 hetesen voltam moziba, eléggé rugdosott a manó, gondolom nem tetszett neki, nem még egy koncert...
2012. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A túl zajos hangos dolgok nagyon nem jól hatnak a babákra - én biztos nem mennék a helyedben. Én 24hetes terhesen lakodalomban voltam- na az is bőven elég volt.

Egy ilyen plázás mozit sem vállaltam be egyszer sem terhesen- annyira hangos.

De ahogy te érzed.

2012. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na végül volt koncert a Várban? :-D
2012. nov. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!