Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egy nögyogyászom akihez...

Van egy nögyogyászom akihez járok havonta és adok neki mindig 4000ft ot. Szeretném megkérni, hogy vezesse le a szülésem, de most tudtam meg, hogy 70e kér. én 40e adtam volna neki. Mit tegyek? Azt mondták szüljek ügyeletes dokinál és adjak neki pénzt.

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem is szülj az ügyeletesnél, de miért adnál neki pénzt!? ő nem a fogadott orvosod!
2008. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most mi baj lehet az ügyeletes dokiból?Semmi.Ő is ugyanolyan orvos,mint akit te választottál,csak őt nem kell megfizetned.

Én amúgy is ellenzem ezt az egész fogadott doki dolgot.Úgy kellene csinálni,mint Vp-ben,hogy nem fogadhatnak a kismamák orvos,hanem mindenki az éppen ügyeletesnél szül.Ha meg valaki választott dokinál szeretne szülni,annak ott a magánkh.Így nem zsebelnek be a szülészek rengeteg pénzt olyan ellátásért,amit alapvetően az állam finanszíroz,és neki egy vasába sem került,illetve nem is adózik utána.

2008. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért ez borzasztó, hogy ilyen szintem megy ma ez nálunk!!!!Egyszerűen nem lehet felfogni. Most vásároltam egy pár dolgot a baónak és már otthagytunk 60 ezer forintot, mondjuk szinte majdnem mindent megvettünk, de még így is kell egy-két dolog, ja és a kiságy még nincs is meg! Ha nincs pénzed rá, akkor ez van, marad az ügyeletes doki, vélhetően nem egy kezdőt raknak be ügyeletbe, ill. ha kezdő is, akkor is kell szakorvosnak benn lennie. Hol szülsz, mert azért az sem mindegy???Szerintem ezen ne izgulj, a lényeg, hogy minden rendben legyen és legyen jó szülésznőd, az van olyan fontos, mint a doki, sőt!!!!!!!!!

Boldog babavárást!

2008. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!