Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamak,...

Vannak itt olyan kismamak, akik spiritualis oldalrol közelitik meg a terhesseget, a szülest, a babaja (le) születeset?

Figyelt kérdés

Olyan jo lenne ha erröl a temarol is szot ejtenenk...

Es mindenki leirhatna, hogy milyen erzesei, gondolatai vannak ... Köszönöm, remelem jo nehany hozzaszolas lesz.

:)


2009. júl. 13. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan mire gondolsz?
2009. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én érdeklődöm a téma iránt, bár nem vagyok nagy szakértő.Állítólag a legtöbb lélek csak a születéskor kapcsolódik a testhez, de még utána is gyakran elhagyja alvás közben.A sorszerűségben hiszek, hogy a baba választja meg a családot ahova leszületik, annak alapján, hogy mi lesz a "feledata", milyen "törlesztenivalói" vannak. Érdekes dolgok ezek. Én azt fogom nagyon figyelni, hogy valóban lát-e a gyerek 2-3 éves koráig. 23 hetes
2009. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A pocakom még elég kicsi, kívülről alig látszik. Egyszer bejött egy anyuka az üzletbe, ahol dolgozom. A fia csak 14 hónapos.Bezsélni még nem tud. Rámnérett és elkezdte mutogatni a pocakomat, majd a kezével úgy csinált, mint amikor anya ringatja a gyermekét. Egyértelmű volt mindenkinek, hogy a babámra gondol, pedig a mamája sem tudta. Az anyukája csak annyit mondott, hogy ők tudják.

Mit mondjak, meglepődtem rendesen.

Én hiszem, hogy a gyerekem minket válaszott. Mi tőle, ő meg tőlünk fog tanulni egy csomó minden.

2009. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sziasztok,


en is maximalisan hiszek abban, hogy nem veletlenül születünk bele egy adott csaladba, hogy különbözö fejlödesi stadiumokon kell keresztül mennünk a sajat fejlödesünk erdekeben... es hogy latok a gyerekek... Jelenleg a 38. hetben jarok, es azt erzem, hogy megint egy kis bölcs jön hozzank, (a fiam, aki közel 6 eves, ö is egy nagy tudasu, bölcs gyerek, megha sokak szamara furcsan is hangzik, de spiritualis nagy szakertelmü emberek allapitottak meg rola, meghat kicsi kora ota is egyertelmü teny)

Tehat a jelenlegi babam /a kislanyom eseteben valami indiai iranyvonalat is erzek, es habar korabban is erdeklödtem az indiai kultura irant, de most olyan erös kesztetest erzek, hogy elutazzak, ott legyek, nagyon csalogat az egesz. Persze ez meg varat magara, hiszen a kislanyom erkezese, gondozasa az elsödleges, csak azt akartam ezzel irni, hogy felerösödött bennem valami...

Ja, a parom egyaltalan nem erdekelt ebben a temaban, maximalisan hitetlen, ö egy tipikus ket labon jaro racionalista ember.... Hiaba mondogatom neki, hogy talan pont miatta, az ö tanitasa erdekeben jönnek "ezek" a gyerekek, ö ezt keptelensegnek tartja....

2009. júl. 13. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Ezekben a dolgokban én is hiszek! Màr volt egy terhességem, elhalt sajnos, megnézettem egy làtoval, s azt üzente hogy beteg lett volna, s hogy ezt a tapasztalatot meg kellett szereznem! De ne aggodjak, hamarosan ujra terhes leszek! Ez 4 honapja volt! Màr épp ideje lenne! :) Közben megnézettem a férjem anyukàjàt is aki màr kb. 29 éve tàvozott a földröl, azt mondta hamarosan vissza születik a csalàdba! Lehet éppen hozzànk, de 2 màsik csaj terhes a csalàdban jelenleg, szoval, passz hogy kihez érkezik! :)

2009. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én észrevételem hasonló a 3. hozzászólóéhoz. Mindig is szerettem a gyerekeket, már egészen kicsi korom óta arra vágytam, ha elég idős leszek családot szeretnék és sok gyereket, hát hosszabb időnek kellett eltelnie mire megtaláltam ehhez a megfelelő partnert is. Szóval a lényeg, hogy szó szerint mindig is ragadtak rám,és a férjemre is a gyerekek, főleg kb. úgy a 1-4 évesek, de amióta babát várunk ez méginkább így van. Akár hová megyünk ha kisgyerekekkel találkozunk mindegyik köszön nekünk elkezd velünk beszélgetni (1-2 alkalommal már a szülők érezték magukat kellemetlenül, mondván az ő gyerekük nem igazán áll szóba idegen emberekkel), sőt a legutóbbi ilyen esetem a gyógyszertárban volt ahol egy kb. 2 éves kislány odajött hozzám, megfogta a kezem és azt mondta nekem: "Mehetünk haza játszani a babával" Az anyukája csak nézett hát én is:) És akkor még nem igazán látszott a pocakom, meg még nem is nagyon tudta a családon kívül senki. Az az igazság én hiszek a spirituális dolgokban talán a horoszkópomból is adódóan, és abban is hogy a kicsik még látnak olyan dolgokat amiket mi már nem, hiszen ők még nem tudatosan gondolkodnak. Úgy gondolom, nem követtem el olyan észveszejtő hibákat eddigi életemben

/az előzőben ha volt ilyen nem tudom, mert nem emlékszem:)/, de van egy-két dolog amire nem vagyok büszke és ilyenkor eszembe jut, hogy azt nagyon nem szeretném, ha az én gyerekemen "csattana az ostor" ezek miatt hiszen ő nem tehet semmiről.

2009. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!