Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor kezdtétek el kimosni,...

Ti mikor kezdtétek el kimosni, kivasalni a babaruhákat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elsőnél valamikor a 38.hét környékén (előbb nem is volt semmink, mert dolgoztam, nem volt idő vásárolni).

Másodiknál már a 32-33.héten megvolt minden mosás, vasalás, kórházi csomag...

2012. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy rengeteg ruhát kaptunk,ennyi szerintem még felesleges is,de ha már megvan,hát akkor ki nem dobom. És most vagyok 32 hetes,kb 3 részletbe kéne őket kimosni. Csak azon agyalok,hogy nem korai? Mondjuk bajuk nem hiszem,hogy lesz attól,hogy a szekrényben pihennek,vagy?
2012. júl. 16. 11:15
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 34 hetes terhes vagyok és már minden babaholmit kimostam, bevasaltam :)

Kórházi csomagomat félig-meddig pakoltam össze, de a héten befejezem azt is.

2012. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 29hetes,de az én kórházi csomagom már két hete készen van,és a babaruhák egy részét is kimostam már. Eredendően a 36.hét környékére tartogattam ezt,de nagyon valószínű,hogy előbb jön a pici,így gondoltam legyen minden készen. A baba csomagját is összeállítom ebben a hónapban,már csak a pipere dolgok hiányoznak,mint pl.fülpálcika,gézlap,alkohol,olaj stb.. Illetve még az ágyneműt kell kimosni. Szekrényben van,minden nap takarítok így por sincs,baja nem lesz :)

2012. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Miből gondolod hogy elöbb jön a pici?
2012. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na jó,hát akkor én is neki állok :) én nem szeretném,ha előbb jönne,maradjon csak bent szépen,amíg szükséges,az neki a legjobb! Mondjuk én nem takarítok minden nap,de két naponta törölgetni kell,mert építkeznek az utcánkban és száll a por ezerrel..
2012. júl. 16. 11:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert a 26.héten beindult a szülés,amit aztán visszatartottak,de kinyílt a méhszáj.Most feküdnöm kell szigorúan meg gyógyszereket szednem,de azt mondják azért a 37.hétig ki tudjuk húzni ha nem stresszelek :)
2012. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező,nyugodtan állj neki,engem olyan boldogság töltött el,mikor kiteregettem a ruhácskáit,és az a finom öblítő illat szállt a kis szobában. :) Majdnem elsírtam magam,olyan jó volt látni :)
2012. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Atyaég! Nagyon vigyázz magadra kedves válaszoló,szigorúan tarts be mindent,amit mondanak!! Remélem a párod segít,amiben csak tud. Jajj,ne is mondd :) én is átválogattam a rucikat, a fehéreket és a színeseket ugye külön tettem és csak néztem,néztem,néztem,hogy mennyire picik és hogy ezeket mégis hogy hajtsam össze?:D nem is lehet szinte,csak félbe :)

minden jót Neked! Erőt,egészséget és időben elérkező,könnyű szülést!

boldog babavárast mindenkinek!

2012. júl. 16. 12:08
 10/11 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok, és pont ma szedtem össze a ruhákat. Ma mostam egy adagot a mienkből, azzal tele a szárító, úgyhogy ma nem kezdem el kimosni, csak holnap. Kb. 3-4 adag lesz, + a kisplédek, törölközők, + a pelenkák stb.

A fiamról maradtak ruhák, azokat válogattam már korábban, hogy mit adok rá belőlük a pici lányomra, azokat úgy raktam el, hogy mosva vasalva. Még mindig olyan jó illatuk van, és olyan tisztának tűnnek, nincs is szívem kimosni őket. Barátnőmtől is kaptam két zsák ruhát, azokat ma válogattam, fényképeztem, őket is ki kéne mosni, vasalni....

De még múlt héten volt festés, most még pakolászás, takarítás, szekrények letörlése, szobarendezés (persze ezek a párommal, én csak pakolok be) Szóval én most kezdem, de azért pihenek is közben.

2012. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!