Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit sétálhatok naponta...

Mennyit sétálhatok naponta 2100-as méhszájértékkel?

Figyelt kérdés

Két héttel ezelőtt mondta az orvosom, hogy megrövidült a méhnyak és kinyílt a külső méhszáj. Akkor pihenésre intett és magnézium granulátum szedését javasolta. Azt mondta, hogy napközben próbáljak feküdni legalább 1 órát. Egy másfél éves kisfiú anyukájaként nem is tudok sokkal többet. A sétát nem tiltotta meg, csak ne rohangáljak a gyerek után és ne cipeljem. Két hétre rá volt kontroll. Hála Istennek nem történt változás, de már több fekvésre intett, no szex, csak egyszer mehetek le egy nap, mivel a negyediken lakunk és mire feljövök, keményedik a hasam. Elég gyakran van mensi szerű érzésem is.

Szerintetek mennyi a megengedett séta. 1 óra az sok? Egész nap nem ülhetek bent a gyerekkel a lakásban. A házimunkában, vásárlásban a férjem sokat segít.

Ha tovább nyílna, be kell feküdnöm, ami nálunk szóba sem jöhet, mert nincs segítségünk. Nem akarom, hogy a babámnak baja legyen!


2012. júl. 17. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 héttel a szülés előtt 1111-es volt a méhszájam. Akkor már nekem is lassítanom kellett. Első gyerkőcöt vártuk. Mi majdnem minden este tettünk olyan fél, max. 1 órás sétát.

Nekem nem volt mensi szerű érzésem akkor még - majd pár nappal a szülés előtt volt 1-2 alkalom.

Szerintem fél óra séta kényelmes tempóban megengedett - bár nem vagyok szakember. Ilyenkor fontos, hogy figyeld magadon, hogy van-e valami probléma.

Hány hetes vagy?

2012. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Egyébként 28 hetes vagyok.
2012. júl. 18. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Szurkolok, hogy még tovább bent maradhasson!

2012. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia . Hogy vagytok? Méhszájad azóta hogy alakul?
2012. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!