Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hónapos terhesség, nem...

Hány hónapos terhesség, nem feltűnő még annyira!? Nem vagyok sem vékony, sem kövér. Terhesség alatt mivel lehetne, a pocakot kissebbé tenni!? Szűk öltözék, övvel meddig hordható terhesen!?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 14:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én 164cm, 52kg voltam, kb 3 hónaposan úgy néztem ki, mint aki jóllakott. 3,5-4 hónaptól kezdve viszont már látszott. De azért is, mert nyár eleje volt, nem vastag pulcsiba, bundakabátban jártam, hanem topokban. Ne nagyon szorítgasd le a pocit, mert az nem jó a babunak, gátolhatja a megfelelő véráramlást.
2012. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
ezt most komolyan kérdezed? Jó lenne ha nem szorítanád magad össze-vissza, mert az árt a babának. Ha ennyire aggódsz az alakod miatt, minek lettél terhes?
2012. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Pocit kisebbé tenni? Minek?

Nekem amúgy 23. hétig nem nőtt a hasam, de szoros, öves gatyát nem tudtam hordani már szinte az elejétől sem, mert szimplán kényelmetlen volt.

Ha el akarod valamiért takarni, akkor vegyél fel lengébb pólót, pulcsit.

Valakinek amúgy már elég korán látszódik a terhes poci, valakinek meg csak jóval félidő után.

2012. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én meg azt vártam az elejétől,hogy látszódjon már... De kb. a 24.hétig egy ismeretlen azt mondta volna,hogy csak jól belakmároztam. Különben én nem szorítanám le a helyedben,mert az senkinek sem lesz jó. Még alig volt pocakom,amikor kényelmetlenné váltak a régi nacik,így 18 hetesen már terhes nacit hordtam.
2012. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél a 20. hét után kezdett látszani, most már a 12. héten. Elszorítani nem szanad semmivel, se neked, se a babának nem egészséges. Vegyél hosszított, bő pólókat, pulcsikat, azzal lehet leplezni egy jó darabig, még ha látszana is.
2012. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok de még nem látszik max egy kicsit de senki meg nem mondaná hogy babát várok
2012. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ne szorítsd le semmivel, ha nem szűk öltözékben vagy, nem olyan feltűnő. átlagos testalkatnál sztem 18-20 hétig, talán még tovább is elrejthető a pocak. a munkahelyeden nem akarod még, hogy tudják, igaz?
2012. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából,a 6.hónapig,nem

szeretném tudatni az

ismerősökkel,remélem

összejön.

2012. júl. 18. 14:23
 9/22 anonim ***** válasza:
az nem fog menni átlagos testalkattal, ahhoz nagy darabnak kéne lenned, hogy ilyen sokáig ne vegyék észre, sztem
2012. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kockáztatnám szűk öltözékkel és övvel a babám egészségét csak azért, hogy az ismerősök ne jöjjenek rá. Pofám leszakad. Mi neked a fontosabb? Mások vagy a babád?
2012. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!