Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnásan vérezgetek! Nem...

Barnásan vérezgetek! Nem vészes, inkább csak pecsétel! Mennyi "normális" a vérzésből? 6 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 14:38
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ez mi?
2012. júl. 19. 17:42
 22/35 anonim ***** válasza:

Ezt miért írtad:

hát ezzel már nem hiszem hogy bármit is tudnak tenni! :S

ezért a kérdőjelek....

2012. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
üditős üveg kupaknyi alvadt vér jött ki belőlem kb 30 perce! ilyen kor az nem jó dolog, valószínű a baba volt
2012. júl. 19. 17:49
 24/35 anonim ***** válasza:
Az könnyen lehet, most akkor meg kellene indulni a vérzésnek...aztán reggel sztem menj vissza a dokihoz.
2012. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
folyamatosan vérezgetek! de nem ömlik!
2012. júl. 19. 17:55
 26/35 anonim ***** válasza:
Holnapra meg kell indulnia, mikor (hányadikán) kellett volna megjönnie?
2012. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Teljesen zárt vagyok, még pici a terhesség! menszi szerint 5+6 hetes, de ő maga csak 2,5 hetes! Minden rendben van vele, de a vérzés okát nem tudják!
2012. júl. 19. 21:14
 28/35 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha még mindig nem görcsölsz, van egy kis remény. Feküdj, vegyél be Magne b6-ot, és menj másik orvoshoz, vagy az ügyeletre (ott viszont mondd azt, hogy görcsölsz, különben le is rázhatnak, mint az előző). Az a baj, hogy sok doki a "természetre" bízza ilyenkor. Ha fájdalomra panaszkodsz, meg kell vizsgálnia, uh-oznia, mert ki kel zárnia a méhenkívülit.
2012. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Elmondom neked, hogy ugyan így volt a MÉHEN KÍVÜLI terhességem! Volt pozitív tesztem, mégis barnázgatni kezdtem. Megvizsgált a doki, érezte, hogy van baba, nagyobb és puhább volt a méhem. Pár nappal később kijött nekem is egy darabka. Egyből rohantam a klinikára, azonnal bent tartottak méhen kívüli gyanújával. És be is igazolódott. Már ne haragudj, de mi az, hogy ezzel úgysem tudnak mit kezdeni? Nem tudom hol laksz, de menj be egy klinikára, hogy csináljanak uh-t, és egyáltalán ne vedd ennyire félvállról! Én nem vettem, mégis oda az egyik petevezetőm, mert a kedves doki a vérezgetésemmel hazaküldött, hogy majd 2 hét múlva menjek vissza, ahelyett, hogy egyből a klinikára utalt volna!
2012. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
ti azt nem olvassatok hogy irtam hogy ott a baba jo helyen van es minden rendben vele? Voltunk bent korhazba. Nem tudjak mitol verzek, de minden rendben a babaval!
2012. júl. 20. 05:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!