Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnásan vérezgetek! Nem...

Barnásan vérezgetek! Nem vészes, inkább csak pecsétel! Mennyi "normális" a vérzésből? 6 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 14:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
De olvassuk! Csak azt nem értem és szerintem most már más se, hogy akkor minek írtad,hogy nem biztos,hogy megmarad, meg alvadt vér jön, meg biztos a baba volt az. Utolsónak,meg leírod,hogy minden rendben a babával. Akkor most MI VAN??? Te se tudod.... egy már válaszoló..
2012. júl. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Mikor a vércsomót írtam hogy biztos a baba volt, akkor még csak az SZTK-ba voltam dokinál, és csak felületesen vizsgáltak meg, de este amit írtamm hogy rendben van, akkor jöttünk haza az kórházból az ügyeletről ahol minden nemű vizsgálaton átestem! Azért tudom hogy mégis ott a baba!
2012. júl. 20. 08:51
 33/35 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy kézi vizsgálat volt, EZÉRT nem tudjuk, hogy a baba jó helyen van-e. De ha te tudod, az más. Azért írtam,, hogy ki kell zárni, mert ez a protokoll, és gondoltam, segítek, hogy ne rázzanak le újra. Nem gondoltam, hogy valóban méhen kívüli, csak azt hittem, szeretnéd, hogy megvizsgáljanak, és tudd, megvan-e még a terhességed.
2012. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Szóval semmit sem írtál másfajta vizsgálatról, persze, hogy senki sem érti, csak segíteni akartak.
2012. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Igen, nem írtad meg, hogy azóta újra voltál vizsgálaton, ahol megállapították, hogy jó helyen van a baba. Bevallom, nem is értettem azt a mondatot, hogy most akkor hirtelen honnan lettél ilyen biztos benne, de így már érthető. :)
2012. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!