Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem gond?

Szerintetek nem gond?

Figyelt kérdés
A 7. hónapban vagyok a picurommal, és van egy enyhébb fertőzésem, amit természetesen kúpokkal kezelek. Elvileg így nem szabadna lefeküdnünk párommal, de nem bírjuk ki, viszont gumit mindíg húz. Lehet ebből ìgy valami gond? Értelmes válaszokat kérnék, a humorkodók kérem, utódjának másik kérdésre:)

2012. júl. 21. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

ha elvileg nem szabadna akkor mért csinálod .. ?

nem tudom.. h lehet e bajod.. de komolyan szerintem nem nagyon kéne terhesen ilyeneket csinálnod

2012. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy h húz-e gumit vagy sem, ha erre az időre meg van tiltva, akkor nyilván nem kéne....
2012. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is voltak ilyen jellegű problémáim,amikor terhes voltam és mi is hasonlóképpen oldottuk meg. :) Az ég világon semmi baj nem lesz belőle.Párodnak sem,és neked sem.
2012. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazából megtiltva nincs, csak nem biztos hogy így is ajánlott! És ha lehet, kerüljük a miérteket, mert a kérdező én vagyok! Köszönöm:)
2012. júl. 21. 22:49
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mesikata!:)
2012. júl. 21. 22:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálunk az ötödik hónapba volt ilyen. Doki nagyon szépen elmesélte, hogy milyen bajok lehetnek, ha nem tartjuk be a No Sex időszakot, semmilyen formában nem lehetett csinálni. Még a doki azt is mondta, "ha nem bírják ki, akkor az egyikük aludjon az egyik szóbaba, míg a másik a másikba." Betartottuk, mivel a baba volt a fontos, hogy neki semmi baja ne legyen. Ilyenkor inkább gondoljatok rá...
2012. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező úgyis csak azt fogadja el -stílusából adódóan- amit ő is úgy gondol, hiszen az egyetlen választ köszönte meg, aki támogatja a baromságot.


Egy barátnőmnél hasonló volt a helyzet, nem bírták ki, lett is egy szép méhen belüli fertőzése, és 25 hetes babát kellett megszülnie, mert elhalt.

Egy másik nőnél pedig születésnél derült ki, hogy azért fekete a gyerek, mert fertőzése volt, és hiába épelméjű a kislány, a beszéd és mozgás koordináció leépült az agyban, így a kislány be van zárva a saját testébe, anélkül, hogy az anyukáján kívül bárki értené mit akar mondani.


A nagynénémnek pedig a balatoni fürdőzéstől lett valami olyan fertőzése, hogy az egész méhét ki is vették. Szerencsére ő már nem akart gyereket akkor..


Ezek nyilván nem az átlag és nem mindennapos, de gondold el, milliónyi oka van amiért "nem tanácsos" együtt lenni. Épp egy picit nyitott méhszájnál már meglehet a baj is. Miért kell ilyen felelőtlennek lenni?

Szép a szerelem, de egy beteg gyerek egy életen át, már nem annyira..


Tehát a kérdésedre válaszolva IGEN, lehet gond. Hogy mekkora az esélye, foggalmam sincs.

2012. júl. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%

Kedves utolsó!!!A Kérdező írta,hogy ENYHÉBB a probléma,és orvos sem tiltotta.Ebből gondoltam,hogy nem valami írtó nagy fertőzésről lehet szó.Az én esetemben is ez volt,nekem az orvos NEM tiltotta;én rákédeztem.Tehát ne degradálj le kérlek;és szerintem ne minősítsd a Kérdezőt sem.Nem ez volt a kérdés lényege,hanem véleményeket vár.Szerintem van annyira felelősségteljes a Kedves Kérdező,hogy ha az orvos szigorúan tiltja,nem akar bajt a babájának és szót fogad.

Ja és egyből a legrosszabból induljunk már ki!!

2012. júl. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem degradáltam én senkit, a kérdezőtől nem lehet kérdezni, hiszen ő a kérdező. Biztos igazad van, de pont ezért nem értem miért vagy ilyen ideges.... ;)

Én azt mondtam, jobb félni mint utána rémüldözni, mert van akinek nem lesz baja ugyanattól, van aki belehal.

Pl az egyik osztálytársam még középiskolában mások hatására rágyújtott. Az a lány többé egy centit sem nőtt, és sárga lett a bőre. (Hogy a bőrével mi van, az nem tudom, csak azt, hogy nem nő). Egy hónapig dohányzott, majd megunta. Mások 40 évig szívják és semmi bajuk. Ő csak egy hónapig szívta, lerakta és kiderítették, hogy ez blokkolt benne valamit és ez volt a probléma, de hülyeséget nem akarok írni, mert nem tudom hogy volt már pontosan.

Szóval én csak azt mondom, hogy nem feltétlenül bíztatnék fertőzéssel szexre senkit, mert van akinek nem lesz baja, de lehet, hogy másnak igen. Ez szervezettől függ. Nekem van egy sérült testvérem sajnos.. Én meg sem próbálom kockáztatni, hogy bármi baja legyen, nekem ez a 9 hónap nem annyira vészes, strand, kóla, alkolol, cigi nélkül.. Van akinek ezt is ajánlják, hogy szívja nyugodtan.


Szóval nem kell nekem jönni, szimplán csak gondold át, hogy mindenki szervezete más. Egyébként az orvosokkal is tököm kivan, az egyik azt mondja szedjek egy magnéziumot, ha gondolom, de többet felesleges, nincs semmi bajom. A másik (voltam ügyeleten egyik éjjel) meg kiabál velem, hogy MIAZ hogy egy MISSED AB. UTÁN nem szedek napi 3x2 magnéziumot (semmi görcsöm nincs amúgy) ki ez a barom orvos, aki nem kötelezett rá.


A missed ab műtétemnél aki este vizsgált, közölte, hogy hátrahajló méhem van, és a vérellátás miatt ettől elhalhatott a baba. Másnap megműtöttek, és amikor kiengedtek, odajött a műtő orvosom, hogy van-e kérdés. Megkérdeztem, hogy most mi lesz a méhemmel, erre azt mondta, hogy ez a diagnózis 30 éves, azóta fejlődött a tudomány és rájöttek, hogy minden 3. nőnek ilyen méhe van, nem jelent semmit, ne foglalkozzak a baromsággal.


Tényleg csak arra akarok célozni, hogy a te orvosod azt mondta lehet, nem is lett bajotok, de olvastam egy választ, ahol az orvos ugyanígy kikötötte, hogy ne merjenek szeretkezni, mert ez és ez a kockázat.

Bocs, ha úgy tűnt oktatok, de ha átgondolod, semmi rosszat nem írtam, csak tapasztalatot.

Szerintem fontos, hogy ne csak egyféle véleményt "halljon meg" a kérdező, hanem azt is, ami esetleg nem tetszik, mert nem bírja szex nélkül.

2012. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Oké,én kérek bocsánatot!Nem akartam bunkó lenni,csak sokszor olyan hülyeségekért le tudják hordani az embert.Főleg ezen a fórumon.

Abban maximálisan igazad van,hogy a dokik is annyit mondanak,ahányan vannak.Sajnos én is tapasztaltam ezt. :(

2012. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!