Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem gond?

Szerintetek nem gond?

Figyelt kérdés
A 7. hónapban vagyok a picurommal, és van egy enyhébb fertőzésem, amit természetesen kúpokkal kezelek. Elvileg így nem szabadna lefeküdnünk párommal, de nem bírjuk ki, viszont gumit mindíg húz. Lehet ebből ìgy valami gond? Értelmes válaszokat kérnék, a humorkodók kérem, utódjának másik kérdésre:)

2012. júl. 21. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

:) Nem azért mondtam, nem kell bocsánatot kérned, nem vettem magamra, meg amúgysem gáz :) De amúgy valóban sokan okosan leírnak mindenkit minden szrnak, de olyan stílusban, hogy csak pislogok, és közben lehet, hogy semmi tudásuk nincs hozzá.

Olvastam itt valahol, pl a toxo vírusnál, hogy valaki kioktatott valakit, hogy a toxo a macskaürülékben van és a nyers hús az tök más, azt nyalogatni is lehet, és, hogy a gyümölcsöket se mossák vidéken azon sincs vírus, stb stb.. Csak mert meggyőződése, hogy igaza van, félre tájékoztat.


Itt nem ez volt, csak tényleg mindenki más és ezért mondom, hogy itt vélemények vannak (kérdés az, hogy szerintünk nem gond-e) és tapasztalatokat írunk le. Az, hogy gond-e, majd kiderül.. Én parázós vagyok, inkább elkerülöm ezeket a dolgokat :D Szerencsére a párom is kicsit aggódós, így nem erőltet rám semmit, ha én nem akarom, mert aggódom. Mert tudja, hogy nem tenném szívből! :) Így is, 10 hetes a babám, és annyira várok minden UH-t, hogy ugye él...? De egyelőre nagyon szépen növöget :)

Jó babázást mindenkinek, pocakon belül és kívül!

2012. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
sztem annyi történhet, hogy lassabban gyógyulsz, mert ugye a kúpot nem szabad kimosni stb
2012. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Gombák van, egy enyhébb bakteriális fertőzéssel, párom is kezeli magát!:)
2012. júl. 22. 13:22
 14/15 anonim ***** válasza:
Gombás, bakteriális fertőzés esetén még nem terhesen sem ajánlott a szex. Csak pingpongoztok a bacikkal (bocs), mert ugye nem egyszerre gyógyultok....Ezenfelül, ha bejut a baci a babához, akkor frankón lehet koraszülött a baba. Nekem a sztreptó fertőzte be a babát ( pedig nem volt szex!!!) , koraszülött lett, 1 hónapig gépek tartották életben, örültünk, hogy életben maradt, szerencsére nincs károsodása ( ma már 4 éves)..... Én nem tehettem ez ellen semmit, de te miért kockáztatsz???
2012. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igazad van.... De azért felhívom a dokit, mi a vêlemeénye
2012. júl. 22. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!