Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Hogy bírjátok...

Kismamik! Hogy bírjátok ezeket a fülledt éjszakákat? Tudtok mostanában jókat aludni?

Figyelt kérdés
Én már vagy 1 hete nem aludtam jót. Vagy olyan meleg van, hogy izzadok, vagy a pocaklakóm indul be az éjszaka kellős közepén. Ti hogy vagytok vele? 34 hetes km
2009. júl. 15. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia. 28 hetes vagyok. A múlt hét még isteni volt, nagyon jókat aludtam. Még hétfőn is. De a mostani éjszaka...már megint nagyon rosszul, izzadtam, melegem volt. Ezt nem terhesen is nehezen viselem. Ilyen ez a nyár, már várom az őszt! :)

Kitartás!

2009. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
6 hetes vagyok de én sem tudok aludni.Éjszaka mindenemről folyika víz és nem beszélve a pisilésről.Járnak a gondolataim,még nem fogtam fel hogy sikerült,folyton vigyorgok szerintém még az ágyban is.
2009. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Borzasztóak az éjszakák.Ezt a nagy meleget alig bírom elviselni.Hiába van nyitva az ablak csak a meleg jön be rajta.Kb.2 hete rosszul alszom,de csak a sűrű WC-re járás miatt,most meg még a meleg is hozzátársult.Szerintem ez nekem megmarad a végéig (a nem alvás).A babóm akkor ébred fel amikor visszatérek a mellékhelyiségből.Meg kell várnom míg lenyugszik :-)Sokszor csuklik esténként.

Kitartást kívánok mindenkinek és boldog babavárást!

36 hetes

2009. júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szörnyű milyen meleg van.Én már nem tudok ruhában aludni,és ha tehetem nappal sincs rajtam semmi.Nálunk nem lehet este ablakot se nyitni,mert a szúnyogháló csak jövő héten jön,egész nap megy a klíma.


37 h

2009. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ablak nyitva,ventillátor bekapcsolva-igy valahogy kibirható.persze napközben még rosszabb ebben a kuka melegben,mert hiába huzom be a függönyöket és csukom be az ablakot,akkor is meleg van a szobába.ugyhogy egész nap megy a ventillátor.és már attol parázok hogy mikor gyullad be a szemem vagy a fülem tőle.

ja nekem meg belassult a drágám ebben a melegben.ugy kell néha böködni a pocim hogy bejelentkezzen,de a mult héten meg pörgött egész nap mert ugye akkor hűvösebb volt.elötte héten meg megint meleg,és persze lassulás.

üdv.34 hetes

2009. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia én sem bírom még csak 8 hetes vagyok de állandóan felvagyok éjszakánként annyira ver a szívem hogy majd ki ugrik a helyéről izzadok pisilni járok már én is várom az őszt nagyon!
2009. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En jobban szeretem ezt mint a viharos-esos idot valahogy, sok vizzel, dinnyevel okes es a babam is tobbet mocorog. Az esos idoben olyan inaktiv volt, hogy majd megorultem mi lehet vele. De mindenki mas tipus, boldog babavarast mindenkinek!
2009. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor látom nem csak engem visel meg ez a meleg! Próbálok nem kimozdulni a klimás lakásból, igy még elmegy! A tegnapi éjszakám volt a leggázosabb, de csodálkozunk hogy nem birjuk mikor tegnap hajnali fél 1-kor még 25 fok volt kint? (külső hőmérőnk van)
2009. júl. 15. 11:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még a nem terhes szervezetet is megviseli ez a változékony idő.A nagyon meleg napokról és éjszakákról nem is beszélve.Én éjjel a fotelben ültem,a babucim rugdosott órákon át és csak legyeztem magam egy nagy legyezővel.Na így ki lehetett bírni.A tv.-ben nem voltak jó műsorok,de hát ez van.Néha borogatom a tarkómat egy vizes ruhával.Ma hallottam egy jót:vizes lepedőt kell kifeszíteni az ablakokra és teljesen más lesz a levegő a szobában.Én is ki fogom próbálni.

Mindenkinek kitartást és gondtalan babavárást.

Üdv.35 hetes Km.

2009. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9:15-ös aranyos amit írtál..:-D
2009. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!