Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok és kijött az...

23 hetes vagyok és kijött az aranyerem. Mit használjak, hogy gyorsan elmúljon? Rostosat eszem és nem szorulástól jött ki!

Figyelt kérdés

Nem volt semmi oka, hogy előjött. Sok rostosat eszem...

Maximum annyi, hogy sokat köhögök és lehet attól. Nem tudom mi váltotta ki. 2 nap múlva indulunk horvátokhoz nyaralni és félek így nagyon kellemetlen lenne a hosszú út. Ezért kellene valami gyors segítség ami legalább a fájdalmat elmulasztaná, mert ülni se tudok már szinte..


2009. júl. 15. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sokáig Reparon kenőcsöt használtam, most meg Mastu krémet, ez is bevált. Illetve minden egyes nagywc után nedves popsitörlőt is használok.
2009. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!