Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már így valaki? Kérlek...

Járt már így valaki? Kérlek meséljetek tapasztalataitokról!

Figyelt kérdés
17 hetes kismama vagyok.Az első babámat várom. A múlt héten voltam a nőgyógyásznál,aki megállapította, hogy 3100-as a méhszájam, és görcsben van a méhem. Szigorú ágynyugalmat írt elő, meg kaptam gyógyszereket is. De én annyira félek, hogy emiatt elveszíthetem Őt!!! Már most nagyon szeretem. Ki tudtátok hordani? Egészséges lett?
2012. júl. 23. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Ne aggódj,minden a legnagyobb rendben lesz! Tartsd be az ágynyugalmat,igyál citromfű teát,és szedj magnéziumot,nem lesz baj. Én a 26.héttől 2110-es értékkel vagyok,de bőven ki lehet húzni a végéig :) Nem fogod elveszíteni a kisbabádat,csak pihenj,ne mászkálj :) Nem lesz semmi baj :)

Kitartást és boldog babavárást! :)

30hkm

2012. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg az a legfontosabb.Én a fiammal jártam ugyanígy.Sajnos végig kellett feküdni és szedni a marha erős gyógyszereket,amitől csak aludtam,de a görcsök nem múltak.Végig görcsöltem a terhességet és keményedtem és volt,hogy a falat vakartam a fájdalomtól,olyan szinten hogy amikor eljött az idő,észre sem vettem,hogy fájásaim vannak és megindult a szülés,csak a ctg mutatta,hogy a csúcson vannak a fájások és fél óra alatt 4 cm-t tágultam.Épphogy betöltöttem a 37.hetet,de egészségesen megszületett a kisfiam.

2012. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja igen,első vagyok,azt elfelejtettem mondani,hogy nekem is minden nap vannak fájásaim,néha nagyon pokoli,de a babával szerencsére minden rendben van ennek ellenére,szóval csak nyugi :)
2012. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egészségére közvetlenül abszolút nincs hatással, ezen ne aggódj. Az ágynyugalom nagyon fontos, a gyógyszereket szedd rendszeresen, és bár nehéz, de próbálj nyugodt maradni! :) Nem lesz semmi baj, a 3100 nem olyan vészes, az meg, hogy a méhed kontraktilis, a gyógyszerek hatására szűnni fog. Semmi pánik, és sok boldogságot Nektek!
2012. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a megnyugtató, bíztató szavakat. Mindenkinek jó babázást és babavárást kívánok!
2012. júl. 23. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!