Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vörös káposzta teszt- kipróbál...

Vörös káposzta teszt- kipróbálta már valaki? Mi lett az "eredménye" és végül a "jóslat" bevált? A vizelet színe (hogy mennyire sötét vagy világos) mennyire befolyásolhatja a keverék színét?

Figyelt kérdés
Mókának tök jó lehet,ki fogom próbálni,de azért érdekelnek a vélemények.

#fiú #lány #káposzta teszt
2012. júl. 23. 13:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Fény felé fordítva is ilyen sötét.

Akkor most fiút,vagy lányt mutat?? :-)


[link]

2012. aug. 17. 14:56
 12/14 anonim ***** válasza:

Hihi ezek az én képeim az utolsónál :) Hát én azt tudom mondani, hogy a bíbor, meg a halvány pirosas, pirosas lilás az nem igazán lila meg kék...


A teszt lényege, hogy változik-e a szín. Ha világosabb volt a káposztalé akkor nyilván az eredmény is világosabb, de ez nem befolyásolja a színváltozást. Ha kivilágosodik mint az állat és megváltozik a szine rozsaszínra vagy pirosasra, az a fiú. Ha nem történik semmi, vagy sötét marad, akkor lány. ;) Nálam még nem tudjuk, most vagyok a 15. hétben :)

2012. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez lány ;) (utosó)
2012. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ma voltam uh-n,nem mutatta meg magát a kis drága (egyik sem volt ilyen szégyenlős) :-) 2 hét múlva kell vissza mennem,akkor majd hátha...
2012. szept. 12. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!