Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kié a gyerek?

Szerintetek kié a gyerek?

Figyelt kérdés

hát az a helyzet, hogy az utolsó menszeszem június 13-án volt. ma voltam nőgyógyásznál 6 hetes terhes vagyok. De van egy kis gond. június 20-án, és június 22-én a szeretőmmel voltam együtt, július 10-én pedig a férjemmel. ennyi volt az e havi szex mennyiség. ebből nyilván nem lehet megállapítani hogy kié a gyerek, de úgy kb kire saccoltok?

igazából mindegy, mert igyis úgyis a szeretőmé lesz, ő akarja, nem is kételkedik benne, hogy az övé, én őt szeretem, a férjemmel már egyébként is terveztük a válást, szóval minket egyáltalán nem hozna közelebb egy kisbaba.


2012. júl. 23. 15:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%

ez kamu?

Mond el a párodnak és a szeretődnek mi van mi a helyzet mi várható és erre most had ne irjak semmit milyen nö lehetsz

2012. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Én a szeretőre tippelek.
2012. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

nem kamu.

nem akarom elmondani, a szerelmemé a gyerek, jól lesz ez így.

2012. júl. 23. 15:50
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg a szeretődé, mivel vele voltál a peteérés idején. A férjeddel már nem volt peteérés. De arra figyelj, hogy ha még a házasságban fogant születik a gyerek, akkor a férjednek lesznek jogai, akkor is ha nem az övé a gyerek. Ez még bekavarhat, ha megtudja hogy nem az övé, és szemét akar lenni a férjed. Elmondod neki, hogy nem tőle vagy terhes?
2012. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
uhh...ilyen van tényleg?? Amúgy igen a 20 vagy 22-iből fogant, a 10-i ből semmiképp, akkor ma nem mértek volna 6 hetes terhesnek semmiképp, mert még szinte semmi se látszott volna csak megvastagodott nyálkahártya esetleg.
2012. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

persze, elmondom neki hogy nem tőle vagyok terhes.

mivel már egyáltalán nem szeret, és esze ágában sincs hogy gyerekünk legyen, nem hiszem hogy pont máséra vágyna.

2012. júl. 23. 15:56
 7/38 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó kérdés,ezt nem lehet megválaszolni.Én annyiban tudok segíteni,hogy nekem November 7-én volt meg utoljára és én már 18-án teherbe estem.Tudom ezzel sem sokat segítettem,de kiszámoltam Neked,ha 28naposak a ciklusaid akkor a szeretődé sztem.
2012. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de ha nem szeret és nem akar gyereket, akkor miért szexeltek? És miért védekezés nélkül?
2012. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
És a szeretőnek fog kelleni a gyerek? Szerintem egyértelmű hogy az övé, de a férjed nevére fog kerülni ha addigg nem váltok el!
2012. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Mivel nincs közös gyermek, és ha megegyeztek az anyagiakban, akkor egy tárgyalással le lehet tudni a válást. Csak az is több hónap, mire kitűzik a tárgyalást.
2012. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!