Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kié a gyerek?

Szerintetek kié a gyerek?

Figyelt kérdés

hát az a helyzet, hogy az utolsó menszeszem június 13-án volt. ma voltam nőgyógyásznál 6 hetes terhes vagyok. De van egy kis gond. június 20-án, és június 22-én a szeretőmmel voltam együtt, július 10-én pedig a férjemmel. ennyi volt az e havi szex mennyiség. ebből nyilván nem lehet megállapítani hogy kié a gyerek, de úgy kb kire saccoltok?

igazából mindegy, mert igyis úgyis a szeretőmé lesz, ő akarja, nem is kételkedik benne, hogy az övé, én őt szeretem, a férjemmel már egyébként is terveztük a válást, szóval minket egyáltalán nem hozna közelebb egy kisbaba.


2012. júl. 23. 15:44
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a szeretődé a gyerek..., még annyi hogy gusztustalan ez az egész! Együtt élsz a FÉRJEDDEL, akár szeret akár nem...és mellette mással csinálod??? Előbb válj el....Szép!
2012. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek fogantatásától számított 300 napig automatikusan a férj nevére kerül a baba.
2012. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez már csak azért sem oké, mert a fogantatás napját senki nem tudja biztosan megmondani, jelen esetben igen, de ha pl valaki rendszeres nemi életet él, annál nem.
2012. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

"Ez már csak azért sem oké, mert a fogantatás napját senki nem tudja biztosan megmondani, jelen esetben igen, de ha pl valaki rendszeres nemi életet él, annál nem."


Hát azért a 10 hónapos baba elég ritka. Szóval előbb megfog születni mint a 300 nap.

2012. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
akkor ennyi bonyodalom lesz, de szerintem ha a szerelmem apasági nyilatkozatot tesz, akkor az ő nevén lesz a gyerek. ha pedig nem, akkor elintézzük majd a baba születése után.
2012. júl. 23. 18:28
 26/38 anonim ***** válasza:
Hát igen ez nem lesz egy könnyű menet. Az apasági nyilatkozat ebben az esetben semmit nem ér. Csak ha elválsz és még a baba születése előtt elvesz az új párod akkor lehet az ő nevén. De volt már erről elég sokszor szó itt, szóval keres utána.
2012. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

2, max 3 hónap alatt simán elválunk, addig bőven meglesz az esküvőnk a szerelmemmel.

már holnap be is adjuk a válópert

2012. júl. 23. 18:38
 28/38 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem hany eves vagy? :)
2012. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
igen, 30 vagyok
2012. júl. 23. 19:20
 30/38 anonim ***** válasza:
A baba szerintem a szeretöe nem lehetnel 6 hetes terhes ha a ferj lenne az apa .
2012. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!