Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kié a gyerek?

Szerintetek kié a gyerek?

Figyelt kérdés

hát az a helyzet, hogy az utolsó menszeszem június 13-án volt. ma voltam nőgyógyásznál 6 hetes terhes vagyok. De van egy kis gond. június 20-án, és június 22-én a szeretőmmel voltam együtt, július 10-én pedig a férjemmel. ennyi volt az e havi szex mennyiség. ebből nyilván nem lehet megállapítani hogy kié a gyerek, de úgy kb kire saccoltok?

igazából mindegy, mert igyis úgyis a szeretőmé lesz, ő akarja, nem is kételkedik benne, hogy az övé, én őt szeretem, a férjemmel már egyébként is terveztük a válást, szóval minket egyáltalán nem hozna közelebb egy kisbaba.


2012. júl. 23. 15:44
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Védekezés?

Bár már az is magas, hogy szeretsz valakit és mással fekszel le.


Egyébként esélyesebb, hogy a szeretőé a gyerek.

2012. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a szeretődé a kisbaba. Hát mindenesetre elég nehéz helyzet ez. A szeretődnek van felesége, családja?


38+5hkm

2012. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

igen a szeretőm nagyon szeretné, ő volt velem a nőgyógyásznál és nagyon nagyon boldog volt, a férjemmel egy véletlen este volt (illuminált állapotban), amiről a szeretőm tud, de én is kizártnak tartom, hogy a férjemé legyen.

a válást a terhesség végégig simán letudjuk :)

2012. júl. 23. 16:06
 14/38 anonim ***** válasza:
84%
Ez brutális. Ennyit szerettem volna hozzáfűzni. =]
2012. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
76%
Nekem júni 15.-én volt az utolsó mensim és tuti hogy 18-19.-én lettem terhes én azt mondom biztos, hogy ez szerelem gyerek:-)
2012. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
49%

A baba 100%-osan a szeretődé! Mikor a férjeddel voltál, akkor már terhes voltál.

De... mást nem is mondok!


24 hkm

2012. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Hiába váltok el a férjed nevére fog kerülni először utána veheti nevére majd kérvényekkel a szerető.
2012. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
12%
Nem kell ítélkezni. Minden házasságban van valakinek szeretője, vagy alkalmi kapcsolata. Még ha úgy tűnik, hogy nem, akkor is. Nagyon ritka az olyan, ahol ne fordulna elő ilyesmi. A kérdés nem az volt, hogy megbotránkoztok-e ha elmondja.
2012. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem december 26.-án volt az utsó mensim és január 9.-e környékén fogant a pici. Biztos,hogy a szeretődtől van a baba,és valóban,már terhes voltál,mikor a férjeddel ittasan ágyba bújtatok. Ennél többet én sem szeretnék mondani.. :S

30hkm

2012. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

1)Nem minden házasságban van szerető,sőt,többségében nincsen.

2)Vszínű a szeretődé a baba és most minden happy de ha mégsem?!és a férjedé?(extra peteérés.stb...)

3)ez nagyon durva:)

2012. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!