Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-33 hetes kismamák hogy...

32-33 hetes kismamák hogy vagytok? Hogy álltok az előkészületekkel? Fiú vagy lány lesz, és hányadik baba?

Figyelt kérdés
én 32+4 vagyok, de már úgy előrepörgetném az időt, 2. baba lesz egyébként, a kisfiam után most kislány. Teljesen be vagyok sózva :) A ruhákat jövő héten fogom elrendezni, amúgy a szoba már készen áll. Bőröndöt még nem pakoltam össze, bár lehet, hogy lassan azt is megcsinálom.
2012. júl. 23. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk is második baba lesz és nálunk is fiú után kislány érkezik. :) Én 32 hét 2 napos vagyok, szeptember 23-ra vagyok kiírva. Szegeden fogok szülni.


Mi a hétvégén festettük ki a lakást, még pakolászom vissza a dolgokat. Az előkészületekkel nem állok valami jól. Még kell vennem egy jópár dolgot és a nagyobb holmik sincsenek még itthon. Úgy tervezem, hogy kb a 36. hétre mindennel elkészülök, még van 4 hetem. Bízom benne, hogy addigra minden kész lesz. :)


Egészségileg rendben van minden értékem. Viszont már vannak jóslóim és elég sokat keményedek is, emiatt kicsit kinyílt a méhszájam (3100). Könnyen elfáradok és vizesedek is. Viszont hízni nem híztam sokat kb 4-5 kilót, eddig. Mostanában kezdtem el kívánós lenni, az édességeket nagyon kívánom. Kicsit vissza is kell magam fogni, mert felfalnám az egész pékséget, amikor rámjön az ehetnék. :)

2012. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én Szept 17-re vagyok kiírva kisfiúval! Második baba lesz, úgyhogy meg van mindenünk. Nem nagyon akartam vásárolni, de ezek a cuki babaholmik elcsábítanak. Nekem a 26 hét óta 2100 a méhszájam, de szedek mindenféle gyógyszereket, úgyhogy stagnált az állapotom.

A ruhák már készen várják új gazdájukat, de a kiságy még nincs összerakva.

A táska pedig félig kész, éppen most szerzem be a hiányosságokat.


Sok türelmet, és könnyű szülést mindenkinek!!!!!

2012. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sziasztok! én is 32 vok, 2. baba, fiú. a nagy lányomról már semmi sincs meg, 10 év lesz köztük. sehogy nem állok az előkészületekkel... augusztusban költözünk be az új lakásba és ide már nem akartuk megvenni a kiságyat, babakocsit stb. de a kórházi csomagom már nagyjából készen van, még apukának is van szülő ruhája :) sokat keményedtem én is, feküdnöm kellett meg 3*2 magnézium, de most minden ok. de ez a terhesség az eleje óta nem könnyű, nem úgy mint a lányomnál. az elején is feküdnöm kellett egy hónapot hematoma miatt.
2012. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beférek közétek 31+5-el? :) gratulálok mindenkinek először is! Nekünk első baba,kisfiú és Áron lesz a neve. Nagy izgalommal várjuk őt,a pityergést,a kakis pelusokat..:))) már nagyjából kész vannak a teendők,kimostam a kisruhákat,az ágyneműket majd jövő héten. Még egy pár dolgot be kell szereznünk,pl. babakocsi,hordozó,de augusztus közepére ez is meglesz. Én a kórházi cuccot az első nst előtt pár nappal terveztem összepakolni,mert nem tudnám már hova rakni,egy miliméter hely sincs,annyi babakacatot kaptunk. könnyű szülést mindenkinek és örömteli babázást!:)
2012. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves első! Én is szeptember 23-ra vagyok kiírva, de ez alapján csak 31+2 hetesek vagyunk, nem?
2012. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok én ma vagyok pont 33 hetes.Szeptember 12-re vagyok kiírva.Kislány lesz második baba egy fiú után:)

jövőhéten még mi költözünk így csak utána kezdünk berendezkedni a babának:)Illetve a kórházba...Egyébként már szinte minden megvan.

2012. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves 5. válaszoló!


Igazad van, elírtam. :) Bocsánat! Helyesbítek: ma vagyok 31 hetes és 5 napos terhes. De a többi stimmelt! :D


Boldog babavárást minenkinek

2012. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Petrusmami válasza:
Szia! Először is gratulálok! Mi szuperül vagyunk a pocaklakóval! Első baba, kislány lesz, Emilinek fogjuk hívni! :) Most hétvégén költözünk panelből családi házba... Juppijjééé!!! Sokkal jobb lesz ott a kis pinavirágnak :D A ruhácskái megvannak már, meg minden egyéb dolog is, mert Édesanyám lelkes nagymami, és már jó előre megvett egy csomó mindent! :D Nagyon várjuk már a kismanót, és ő ezt tudja/ érzi is! Mindig nagyon örül ha hazaér az apukája, kitolja a kis popsiját, eldeformálva ezzel a pocakomat! :D Ilyenkor mindketten megsimizzük és visszahúzódik! Imádjuk nagyon! Neked is örömteli babázást, könnyű szülést kívánok! :) 32 hetes kismami
2012. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szeptember 24-re vagyok kiírva az első kisbabánkkal aki bár nagyon szégyenlős, de "nőies"-nek lett mondva . Ha nem vág át és valóban kis csajszi lesz Zohara lesz a neve. Mi is nagyon várjuk már. Már szinte minden előkészítve. Üres is a kiságy , nagyon hiányzik már bele a mi kis drágaságunk. Mindenkinek boldog babavárást, kevésbe fájdalmas szülést és örömteli babázást kívánok!
2012. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!