Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fürdőruciban menjek...

Milyen fürdőruciban menjek terhesség alatt strandra? Lehet ilyenkor fürödni medencében?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Én a helyedben nem mennék strandra, mert akármit elkaphatsz!Az orvos sem ajánlja!Én is vízimádó vagyok nem is tudom mi lesz velem most nyáron, lehet veszek egy gumimedencét és a kertben elfekszem:)
2008. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia nyugottan lehet menni strandra ha zárt a mészályad én biztos megyek vettem egy egyberészes fördöruhát hogy a pocimat ne süsse a nap:) én még arról nem halottam hogy a doki ne ajánlaná mivel az uszást is ajálja boldog babavárást 18hetes kismama:)
2008. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is hiányozni fog az élményfürdő is, meg a Velencei-tó, de most inkább hanyagolom. Nagyon könnyen jönnek ilyenkor a fertőzések, és halljuk is ezt eleget, de mégsem hisszük el, amíg meg nem tapasztaljuk, aztán írogatunk, hogy itt viszket, ott ég... Inkább előzd meg te is!
2008. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tömegvizekbe biztos nem mennék... Viszont, ha az orvos megnézi előtte a mészájadat, akkor elvileg uszodába lehet menni, jót tesz nagyon a gerincnek, és mindened el tud lazulni, - na de persze ez sem a kilóméteres úszások korszaka... :-)
2008. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam strandra 4-5-6 hónapos terhes voltam tavaly nyáron. A dokim azt mondta, hogy menjek nyugodtan, mert ennyi erővel a csapvíztől is beteg lehetek, amiben otthon fürdök, annyi baci van benne.

Bikiniben fürödtem, mert még szép formás volt a pocak és kifejezetten büszke voltam rá. Napra én sem mentem és amint kijöttem a medencéből jó alaposan lezuhanyoztam. Ja, és a meleg vizes medencéket kerüld, mert az egy igazi baktérium telep.

2008. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Én pont tavaly nyáron voltam terhes, akkor már igen nagy hasam volt. Jártam strandra is, és a Balatonon is voltam, nem lett semmi bajunk! Csak annyi, hogy használtam Canestenes tampont, ahogy a védőnőm tanácsolta. Fürdőrucit nem is vettem újat, a sima bikinim volt rajtam, annak ilyen madzagos bugyija van, szóval be tudtam állítani, mert ugye a csípőm kicsit jobban ki volt párnázva. De sok kismama hord tankinit, az olyan bikini, ami nem végződik rögtön mell alatt, hanem bővebb szabású onnantól és lelóg a hasadra. Én nem vettem ilyet, mert épp nem volt pénzem, de ha ilyet veszel, akkor jövő nyáron is hordhatod, mert amúgy is nagy divat most ez. Több barátnőm is vett már ilyet, pedig ők még nem is szültek, én meg mindenképp veszek idén, mert még csúnya a hasam.
2008. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem is ajánlotta a dokim az úszást,v. természetes vízben v.hidegvizes medencében,amiben nem üldögélsz.Termál víz nem jó.Ha bárhol leülsz,törcsire ülj.Ha nagyon félsz a fe
2008. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit elbénáztam,tehát:Ha nagyon félsz a fertőzéstől,nekem is a Canestenes tampont ajánlotta,de mivel látta rajtam,hogy nem rajongok az ötletért,azt monta,az is jó ha belemártom egy joghurtba(tejsav) és úgy helyezem fel,úszás után pedig kiveszem,otthon óvatosan sima vízzel kiöblítem,Lactacyddal megmosagszom,úgy ahogy szoktam a napi tisztálkodásnál.Nekem jobban tetszett,mint a "gyógyszer"(Canesten).Ez aztán a homeopatia :-) 15 hetes kismama
2008. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Én nem mennék,bár én most enélkül is össze szedtem valamit.Nem vagyok egy elkapós fajta,de tegnap pnt,hgy dokinál voltam mondta,hogy van valami bibi és gyógyszeres kezelés kell...szval látod ennyire hamar össze lehet szedni valamit.És nekem pl most kb 10e ft bánja ezt,mert magán dokihoz járok és visszahívott két hét múlva pedig csak egy hónap mulva mennék és a gyógyszerek ára.Szval döntsd el te ,hogy érdemes e ezzel kísérletezni.Amúgy stranra sztem ki lehet menni csqak a pocidat ne nagyon napoztasd.

2008. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!