Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 3 vagy több egynemű...

Akinek 3 vagy több egynemű babája van, azok próbálkoznak még hátha sikerül egy ellentétes nemű, vagy ha nem akkor hányadik gyerek után "adták fel"?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 18:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Huhh.... Utolsó.... Nagy erő van benned!
2012. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Mi 3 gyereket terveztünk, de mindig azt mondtam addig szülök, míg nem lesz egy lányom. 2 fiú után nagyon reménykedtem, a 16. héten azt mondták kisfiú. mondtam nem baj, nem szülök többet, én ezt még egyszer nem tudom végig csinálni - mindhárom terhességemnél az első 4 hónap hányás, 10 kiló feletti fogyás, rosszullét, az elsővel 9 hónap fekvés... - aztán a 18. héten kiderült, mégis kislányt várok. Azóta 5x erősítették ezt meg, nagyon boldog vagyok, hogy sikerült, mert bár lélekben mindig biztos nagyon vágytam volna egy kislányra a terhességet nem akarom többször végig csinálni, mert nekem sajnos egyszer sem az áldott állapot jutott. :(

Megjegyzem a férjem családjában nem született lány már nem tudom hány generáció óta, ő lesz az eső! :)


33 hkm

2012. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nekem 2 fiam van.A harmadik a pocakban és rá azt mondták a 16.héten,hogy fiúnak tűnik.

Engem borzasztóan letaglózott a hír,főleg mert a környezetemben barátok,rokonok mind lányt várnak.

Eddig azt hittem nem vágyok kislányra,de most érzem mennyire szerettem volna a lelkem legmélyén.

Hiába tudom,hogy fő az egészség és imádom a fiaimat most kell idő amíg feldolgozom a hírt.

Szerettem volna mindig 4 gyereket,lehet rászánom magam még egyre,de sosem hittem volna,hogy nem adatik meg nekem a kislány.

2012. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!