Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemvárt elött egy nappal...

Nemvárt elött egy nappal vagyok és 3 pozi tesztem van. Görcsölök, félek, tudok valamit tenni a baba érdekében?

Figyelt kérdés
Szedek Bromot, Letroxot, E vitamint és barátcserje kapszulát. Ma megyek terhes vitamint (Elevit) venni. Elég erősen görcsöl a hasam, mint amikor már megjött és nagyon félek. Nem kéne orvoshoz mennem? Vagy mit vegyek még a gyógyszertárban ami segít? 1 év után végre összejött, nem akarom elveszíteni!
2012. júl. 25. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
magnéziumot vegyél és elevitet és pihenj sokat
2012. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hagyd abba a barátcserjét és szedj magnéziumot.

Olvass, pihenj, nyugodj meg!

2012. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugalom, én még tampont is tettem be, annyira görcsöltem, hogy biztos voltam abban, hogy menstruálni fogok. :) Azóta lassan 3 hónapos a lányom, tehát nem lett baj. :)
2012. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A barátcserjét azonnal abba kell hagyni amint pozitívat teszteltél!!!


Valamint a felesleges aggódást is.

2012. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem megnyugodni. Ma reggel még bevettem a barátcserjét, basszus, remélem nem ártok vele. Holnaptól nem szedem.
2012. júl. 25. 11:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem meg hívd fel a dokidat, vagy menj be a kórházba, ők többet tudnak segíteni, mint mi itt. Az a biztos!
2012. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyira görcsöltem, hogy bevettem nospát biztos voltam benne, h megjön a melleim majd el durrantak, iszonyatos hányingerem volt ez júni 15.-e körül történt azóta lassan 7 hetes vagyok:-) 4 napig fájt amíg a mensi ideje lett volna aztán elmúlt.
2012. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Ma elmegyek orvoshoz, iratnom kell gyógyszert és így jó alkalom lesz, hogy rákérdezzek 1-2 dologra. Ijesztő, mert néha annyira belenyilal a méhembe, hogy egy pillanatra meg kell állnom.

2012. júl. 26. 08:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Légyszi majd írd meg mit mondott! Köszi!
2012. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Holnap megírom! :)
2012. júl. 26. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!