Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mernétek szülni két gyerek...

Ti mernétek szülni két gyerek után egy harmadikat ha tudnátok, hogy a párotoknak olyan daganata van ami bármikor kiújulhat?

Figyelt kérdés

A páromnak nyirokrendszeri daganata van ami kétszer is kiújult.A párom és én is ábrándozunk még egy babáról.Nagycsalád volt az álmunk. Sok embertől hallok olyanokat,hogy mi van ha történik a párommal valami és egyedül kell fölnevelni a hármat.

Volt már valaki közületek ilyen szituba?


2012. júl. 26. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Én bevállalnám. Egyébként mit takar a nyirokrendszeri daganat? Gondolom jó indulatú ha már kétszer is kigyógyult belőle. Ciszta? Hülyeség lenne azon agyalni hogy mi lenne ha... ugyanis ott a két másik gyerkőc is, ők is egyedül maradnának veled. Én simán bevállalnám, ha ez lenne az álmunk.

2012. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Atroposz ***** válasza:

Én nem ,megvárnám hogy teljesen felépüljön és az ő gyógyulására koncentrálnék.


Ez a ti döntésetek ha mindketten úgy gondoljátok ,hogy akartok a betegség ellenére is , akkor vállaljatok.

2012. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!