Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem okoz gondot a babának a...

Nem okoz gondot a babának a fejlődésben, hogy ebben a nagy melegben semmi értelmeset nem eszem?

Figyelt kérdés
Mondjuk gondolom más is van igy ezzel,de nekem szinte egész nap csak a víz megy,fagyi,gyümölcsök,dinnye,főtt kaját jó ha benyomok 1-2 falatot 2 naponta,de az sem esik jól. Azon aggódom kicsit hogy a baba ettől azért tud nőni? 33 hetes vagyok.
2009. júl. 17. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tud nőni, de azért figyelj oda hogy a szükséges vitaminokat megkapja. Ha nagyon nem tudsz enni azért szedj szerintem terhesvitamint, abban azért benne van minden szükséges vitamin, ásványi anyag, ami a babának kell.
2009. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A baba elveszi, ami neki kell, ne igzulj!
2009. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem hetekig tartó koplalásról van szó, nyugi semmi gondot nem fog okozni. A gyümölcsök meg a dinnye amúgy is vitamindús:) Igaza van az előttem szólónak is. Egyébként nem vagy egyedül ezzel, én ugyanígy vagyok vele, mire megfőzök jó ha 2-3 falatot le tudok tuszkolni. Na persze gyümölcslevek (abból is a jó kis savanyúak), ásványvíz jöhet literszámra. Ja és mindenki azt kérdezi, te most fogytál mert teljesen máshogy nézel ki az elmúlt hetekben?! Pedig nem fogytam csak (túlsúly miatt)vannak rejtett tartalékaim és a baba feléli, na de ez nem is baj.
2009. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szius. enis igy vagyok ezzel. pedig nagyon jo etvagyu voltam, miota folmelegedett az ido, azota megszunt, mondjuk orulok is neki mert mar idaig is 20 kg szedtem fel, mar nem nagyon szeretnek hizni. egesz nap gyumolcsoket eszem, vizet iszom, facsarok bele citromot, mert az folfrissit, fagyit eszem, fott kaja meg csak a husleves, zoldseges vagy paradicsom leves.mindig vmi ledusat kivanok enni, de ez pont jo igy, hiszen a nagy hosegben potolni kell,hiszen sokkat izzed elvileg az ember, plane akin ekkora teher van.kitartas, es neaggodj, tovabbra is egyel sok gyumit es igyal folyadekot!

Udv.31+2 hetes km

2009. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi csajok megnyugtattatok! Én is majdnem 10 kg-ot felkaptam már és most napok óta ugyanannyit mutat a mérleg ez is aggasztott egy kicsit. De most a pici feléli a raktáraimat biztos, ami nem is baj:-)

Vitaminokat azért viszek a szervezetembe,és próbálok egy két falat kajcsit is legyűrni,de hát én is ugy vagyok mint Ti hogy csak a folyékony litty-lötty dolgok mennek egésznap! Kitartás nektek is és boldog babavárást!!!

2009. júl. 18. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!