Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség hányadik hetében...

A terhesség hányadik hetében lehet jelentkezni 4d ultrahangra? Ez videófelvétel?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. 26-32 között érdemes, mert akkor a leglátványosabb. Addigra a baba már felszed némi zsírréteget és nem olyan kis csontváz szerű, mint előtte. Általában dvd és pár darab kép van benne az árban. De kérdezd meg ott ahova mennél, hogy csinálnak-e videót is.
2008. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,aranyos vagy!
2008. máj. 7. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
érdeklődd meg, hogy a közeletekben hol és mennyiért végeznek ilyen vizsgálatot! ált.-ban 10 és 15 ezer közötti árak vannak.
2008. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

nem tudom, hány hetes vagy, de mindenképp telefonálj most, hogy mikor tudnak időpontot adni,mert amikor én voltam terhes, korai terhes, már csak akkor tudtak időpontot adni, amikor a baba már megszületett volna, így nem tudtunk részvenni ilyen UH-on.

2008. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, mennyire laktok Bp.-től, de ott van egy tök rendi doktor bácsi, Kodaj Imre, egy magán rendelőben néz meg 4d-n péntekenként 13-17 óráig. Előtte két héttel elég jelentkezni. Mindig azzal kezdi, hogy alaposan megnézi a bébit, aztán mehet a mozizás. 12 000 Ft, DVD és kép jár mellé. Én a két genetikai Uh-t nála csináltam 13 és 19 hetesen.

Azt mondta, hogy a mozizásra a legjobb 24-28 hét között menni, mert még van helye mocorogni, de már jól látszanak a vonásai. Én akkor is megyek hozzá, olyan nagy élmény:-)))

Ha érdekel a telefonszám, írj privit, és megadom.

Boldog babavárást, 21 hetes kismama

2008. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a segítségedet! B.Pesttől nem lakunk messze, úgyhogy oda szeretnék menni, amúgy árba se sok. Ha megírnád a számát, megköszönném.
2008. máj. 7. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!