Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálhatnék még?

Mit csinálhatnék még?

Figyelt kérdés
Egyre közelebb van a kiírt időpont, ami a péntek és egyszerűen nem akar még megszületni a babám. Már nagyon sok mindent bevetettem. Ettem fűszeres ételt, gyalogoltam, takarítottam, iszom a málnalevél teát. Időnként kisebb fájások vannak, de nem erősek, csak reggelente. Félek attól, hogy majd indítani kell. Mit tanácsolnátok, hogy péntekig előbújjon?
2012. júl. 31. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem szerdára írt ki a doki, hogy indítani kell. Előző pénteken amikor lefeküdtem aludni, mondtam a babámnak, hogy jó lenne, hogyha holnap elindulna ezen a nagy úton, mert sokkal jobb úgy kezdeni a kinti életet, hogy önszántából indul el, mintha noszogatják. Másnap hajnal5kor elindultak a fájások, estére meglett a baba :)

Szóval rám hallgatott :) Próbálj vele beszélni, elvileg mindent hall és érez. És úgy tűnik gyakorlatilag is :)

2012. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak nyugi. Semmit nem tudsz csinálni. Én két héttel hordtam túl, és csak úgy indítgattak kétnapont fél óra oxival..:( Lépcsőztem, teáztam, mindent csináltam....(((( Mgésem indult be!

Tudja a kis lurkó mikor akar kijönni, nem tudod siettetni.

2012. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 gyerek van


mindegyiket majd 2 héttel később szültem mint a kiirt

1. +13 nap születéskor a neonatologus 39ik hetet állapított meg :-))))

2. +2hét 40 hetet írtak a kiskönyvbe

3. +10nap 39-40 hét


simán maradhat a baba a 42ik hétig ha semmi baj nincs az még nem túlhordás

44 hét után sem akar kibújni akkor indokolt a indítás


ha jót akarsz ne egyezz bele h megindítsák a szülést a baba jobban tudja mint a dokik h mikor kész rá h megszülessen

2012. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már beszéltünk a kislányunkkal, hogy péntekig bújjon ki, remélem bejön :)! Ahol én szülök, azt hallottam, hogy 40+5 napra befektetnek, félek a 2 hét túlhordástól, mi van, ha addigra annyira nagy lesz, hogy majd császározni kell?
2012. júl. 31. 15:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha meg indítani akarnak majd az orvosok, akkor nem ellenkezem, mert ők biztos, hogy jobban tudják, hogy mit kell csinálni. Sosem bocsájtanám meg magamnak, ha az ellenkezésem miatt valami komplikáció lenne, amúgy is a 36. héttől kevesebb a magzatvizem.
2012. júl. 31. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:

más a véleményem erről

de nem vitatkozok ahogy gondolod :-)

2012. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!