Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mit csinálhatnék az...

Terhesen mit csinálhatnék az arcommal hogy ne legyen pattanásos és miteszeres?

Figyelt kérdés
Kezeltem amikor nem voltam terhes szépen tisztult is az arcom csak teherbe estem és abbahagytam. Most meg anyira miteszeres letteh hogy else tudom hinni.
2012. júl. 19. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nagyon pattanásos lett az arcom, és sajnos terhesen nem is igazán tudtam kezelni, mert szinte semmilyen szert nem lehetett használni, másrészt amikkel próbálkoztam sem hoztak eredményt (pl. arclemosók használata), mert hormonálisan megváltozott a szervezetem, és csak termelődtek, csak termelődtek a pattanások.

Amúgy nekem szülés után még rondább lett az arcom. Kb. fél éve eltelt mire normalizálódott a helyzet!

2012. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos ezt a hormonok okozzák

nekem szép a bőröm egyébként is de a kislányomat mikor vártam akkor meg aztán nagyon szép lett,. a hajamat is elég volt 1 héten 1 szer megmosni,sose zsírosodott.


most újra babát várok, és néha nagyon csúnya az arcom de nem nyomogatom nem kezelgetem csak kenem nappali-éjjeli hidratáló krémmel.,néha nagyon száraz és húzódik,.

most kisfiam lesz, hogy van -e összefüggés nem tudom :)

2012. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!