Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kisfiút váró kismamik...

21 hetes kisfiút váró kismamik, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Igaz,én kislányt várok,de 21 hetes vagyok.Köszönöm jól vagyunk,a meleget elég nehezen bírom,és már sajna vizesedik a lábam:S De mindezt leszámítva minden szép és jó,várom már a picurkám érkezését:)

2009. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! 21 hetes "kukacos" kismama vagyok, nagyon jól érezzük magunkat, igaz most fáj a fejem, érzékeny vagyok a hidegfrontra. Ti hogy vagytok?

21 hetes + 20 hós

2009. júl. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem semmi bajom, csak a lábam iszonyú vizes, és akármit csinálok, nem megy le róla.. :( De ettől függetlenül minden okés, bár a kiskukacos ebben a nagy melegben most nem annyira aktív.

Te hogy vagy?

2009. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ne aranyosak vagytok hogy írtatok, köszönöm.


Gratulálok nektek!


Én jól vagyok és a Pukkancs is nagyon drága, óránként azért rugizik, tudatja, hogy jó odabenn és hogy nyugodjak meg.

Amióta 4Dn is láttam, valami kis személyiséget is kapott, szerintem így jobban ki lehet alakítani a lélekbeni kötődést - legalábbis úgy érzem nálunk ez van.

Bár aki látta a 4Ds képeket és filmeket és ismer minket, mind azt mondta, hogy a kisfiú tiszta apja és érdekes módon én sem vélek felfedezni semmi olyan vonást, ami rám emlékeztetné egy kicsit.

Talán a 28 hetes 4Dn már több finomabb karaktert látunk és én is benne leszek a gyerekben :-)


Hallottam én is a vizesedéses problémákról, szerencsére nekem nincs, megelőzésképpen jógázom, igaz, hogy csak egy könyvből, de ott leírták a bevezetőben, hogy az emésztésre, babára, kondícióra és a vizesedésre is pozitív hatással van.


Egész nap hűtjük magunkat, sok zuhi, dinnye, ásványvíz, nem olyan vészes, én úgy figyeltem meg, hogy a kicsi valahogy inkább a borúsabb napokon inaktív, gondolom minden magzat más.


Sok sikert!

2009. júl. 18. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!