Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok kevesebb...

36 hetes vagyok kevesebb magzatvizem van ez baj?

Figyelt kérdés

Ma voltam uh-on az értékek a következők


BPD: 89MM

THORAX AP: 87mm x 85mm

femur:62mm


első fokban érett a lepény de a magzatvíz az átlagosnál kevesebb, pénteken kell mennem áramlási vizsgálatra.

Szerintetek baj hogy kevesebb a víz? Mire számítsak?


2012. aug. 1. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kevesebb volt. Sokat kellett feküdnöm. Következménye az lett hogy sajnos rosszul ékelődött be a babám feje és császározni kellett.
2012. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a 36. hét óta kevesebb a magzatvizem, de nekem nem kellett ez miatt semmilyen vizsgáltra mennem sem pedig feküdnöm, a doki szerint ez ilyenkor már normális, de azért azóta is aggódom miatta. Én még azóta is egyben vagyok. Könnyű szülést neked.


40hkm

2012. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is könnyű szülést kívánok!
2012. aug. 1. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
amikor én szültem a kisebbet, volt bent egy csaj a faluból a szomszéd ágyon, aki 32 hetes volt akkor, 25. héttől azzal kínozták, hogy kevés a magzatvize. Semmi extrát nem csináltak vele, néha befeketették pár napra, nézegették, ennyi. Egészséges kislányt szült normál úton időben.Egy másik ismerősömnek is kb. ilyentájt mondták az orvosok, hogy kórosan(!)kevés a mv, feküdjön be, ha hazamegy, nem vállalják a felelősséget őérte sem és a babáért sem, bármi lehet. Ő meg megmondta a frankót, hogy 4 gyereke van otthon, nem fekhet csak úgy be hetekre. Hazament, és semmi-de-semmi baja nem lett se neki, sem a babának, ő is normál úton egészséges babát szült!! Szóval nyugi! Pihengessél minél többet, az biztosan nem árt :))
2012. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebben a terhességi korban már fiziológiásan kevesebb a magzatvíz.

Nekem a legnagyobbal a 18. héttől kevesebb volt, semmi extra nem történt, 3 hetente volt uh és ennyi.

Túlhordtam és majdnem 4 kilós lett a fiam.

2012. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a megnyugtató válaszokat :)
2012. aug. 1. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!