Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem teljesen nyitott a...

Nekem teljesen nyitott a méhszájam /c1111/. Ettől függetlenül a nyákdugó még távozni fog?

Figyelt kérdés
Most vagyok 36+2 hetes,de már majd két hete derült ki egy vizsgálat alkalmával,hogy kinyíltam...
2009. júl. 18. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Megkérdezhetem hogy neked mit mondott a doki erre hogy már ennyire kinyíltál?Én is kinyíltam már a 32. héten, és megijedtem a koraszüléstől, a doki is mondta hogy ez nem jó, majdnem befektetett a 36. hétig.Így most itthon fekszem non-stop,remélve hogy még 3 hétig nem akar jönni a baba.

Sajnos a nyákdugóról nem tudok mondani érdemben semmit, csak én is figyelgetem nehogy elmenjen.

Egy aggódó 33 hetes kismama.

2009. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! mivel már ennyire kinyíltál, valószínű, hogy a nyákdugó is elment. Ezt nem mindenki veszi észre, nem mindenkinél egyben pottyan ki. Nekem 36 hetesen ment el és 39+4 hetesen szültem. Most már nagyon vigyázz a higiéniára, hiszen már a nyákdugó lehet nincs bent ami megvéd odabent.

4 hónapos baba anyukája :)

2009. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi az infót!


A doki nálam a a 36.heti vizsgálaton észlelte ezt a kinyílást..Előtte 2ezres voltam..Kérdezte mikor vizsgált,hogy nem görcsöltem-e mostanában,vagy nem keményedtem-e,de egyiket sem produkátam...Igazából konkrét indokot nem mondott azzal kapcsolatban,hogy miért is nyílt ki...Azt mondta,hogy két hét szigorú fekvés,hogy legalább még két hétig bennt maradjon,mert ügye ha hamarabb jönne,akkor koraszülésünk lenne,ami nem túl jó sem a babának,sem nekünk...azt mondta,hogy nem kívánja senkinek sem azt az aggódást,ami utána jönne......Na most én pont vizsgálat előtti héten még dolgoztam,és elterveztem,hogy majd mindent akkor fogok megcsinálni,ha már itthon leszek,erre benyőg egy ilyet....Hát gondolhatod...Kérdeztem tőle,hogy azért pakolgatni pakolgathatok-e,de azt mondta,hogy NEM!!!,semmit...! Most pihennem kell!!! Na én ezt kb. 3 napig el is tudtam viselni,de úgy fájt a sok fekvéstől a hátam,meg a derekam,meg ki is borultam egy kicsit,hogy milyen kiszolgáltatott is vagyok így,hogy másnaptól nem érdekelt semmi,és elkezdtem pakolászni,meg ilyenek...Kivagdostam a kicsi ruhájából a cimkéket,mostam,teregettem,hajtogattam,meg ilyenek...szóval én nem fekszem egész nap...Lassan eltelik az a két hét,amit mondott,hogy jó lenne ha kihúznánk...Jövő hét csütörtökön töltjük be a 37.hetünket..,de azért jó lenne,ha kihúznánk legalább augusztus elejéig...Amúgy augusztus 13-ikára vagyunk kiírva,és az AEK-ban fogunk majd szülni. Te hol fogsz?

2009. júl. 18. 19:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem 30 hetesen volt 1111.Pihentem ,de csak 32 hétig,mert baleset érte a férjem műtötték a lábát.....

35 hetesen is 1111 volt.

36 hetesen 1222.

Most vagyok 37+1 és még nincs babám.

Amúgy aug 8-ra vagyok kiírva,3.szülés előzményben egy 32 hetes koraszüléssel.Eddig ment a para,hogy nehogy megszüljek.

2009. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

szia!


azt mit jelent,hogy 1222? 1111 után?

2009. júl. 19. 10:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia.Első vagyok.

Hát már én is egy hete fekszem, de tényleg 24/24, csak fürödni kelek fel szinte, és már egyszer kétszer kiborultam én is, sírtam.Pedig tudom hogy mindent a babáért, de nekem már volt két vetélésem, és ezzel a terhességgel is voltak bajok, az elején meg hánytam a 14. hétig, szóval nem kapom könnyen a kisfiamat, és kicsit irigykedem mikor más kismamák meg mosolyogva végig utazzák, végigdolgozzák a terhességüket, én meg már december óta vagyok a négy fal között.Most meg hogy egyáltalán nem mozoghatok, nagyon megvisel lelkileg, a férjem csinál mindent.De már várom a végét, számolom a napokat, és remélem minden rosszat feledtet majd a kicsikém, csak ez éltet, négy éve várok már rá!

Én szeptember háromra vagyok kiírva, szóval még jó hat hét lenne addig, de lehet önző vagyok, remélem(a férjem is)hogy picit hamarabb érkezik, már tűkön ülünk.

Te már nagyon közel vagy hozzá, kitartás neked is, és sok egészséget.

2009. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves 09:46 os válaszoló, utolsó válaszoló vagyok.Írtad hogy 32. hétre szültél, megkérdezhetem hogy a babáddal voltak e emiatt gondok?Mennyi ideig voltatok kórházban?Azóta rendben van ugye?Csak azért érdeklődöm, mert ugye nálam is esélyes hogy hamarabb jön, és kicsit aggódom.

33 hetes vagyok.

Minden jót.

2009. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az elsőnek!!


Nagyon durva,amit írtál...4 éve vársz már a babádra...Elég szomorú,hogy így megkell érte szenvedned,hogy két vetélésed is volt már..:( De persze tök szuper,hogy már nem kell sokat várnod,és a karjaidban tarthatod a kicsikédet!:)

Hát én nem is tudom,hogy mit csinálnék,ha már ennyi ideje nem csinálhatnék semmit!!! Valamennyire átérzem a helyzetedet,legalábbis a fekvés részét..én sajnos nem bírok a seggemen maradni,és muszáj pakolgatnom,mert bediliznék,ha nem csinálhatnám én...De te a két vetélésed miatt gondolom nem nagyon mersz bármit is csinálni..:( Asszem én sem mernék..!


Drukkolok,hogy sokáig bent akarjon maradni,és egészséges legyen,mint a makk!:) Addig is kitartást a fekvésben,és komplikáció mentes szülést kívánok!


Üdv.,Kriszta :)

2009. júl. 19. 12:49
 9/11 anonim ***** válasza:

9:46-os vagyok.

Az 1222 azt jelenti,hogy 2 ujjnyira végig nyitva vagyok.

A babám beteg volt,ő azért született olyan korán....

Csak 1 hónapig élt.:(

Nem a koraszülöttsége miatt!!!!2kg volt és 47 cm.A kora intenzíven óriás.A sok 500 és 700g-os baba mellett.

De minden baba maradjon bent 36 hétig minimum,hogy ne kerüljenek intenzívre!


Én is most itthon vagyok december óta.Akkor vetélés gyanú miatt kellett pihenni.Egyébként nekem már 16 hetesen UH-on látták,hogy belülről nyílik a méhszáj....

2009. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Húúú lányok....miket írtok...Nem irigyellek titeket,az biztos...:(

Sajnálom a babádat! Remélem,hogy most nem lesz semmi baj,és egészségesen fog a világra jönni!!!

Szerencsére én már csütörtökön átléptem a 36.hetet,igazából pont most rakom össze a kórházi csomimat,nehogy aztán kapkodni kelljen...tök olyan,mintha egy utazásra készülnénk ilyenkor..,nem?? Ti a baba dolgait majd a kispapával fogjátok bevitetni hazamenetelkor? Mert szerintem én úgy fogom csinálni...Azaz lehet,hogy egy-két textíl pelust,meg rendes eldobható pelust azért rakok majd az én cuccaim közé..hátha szükség lesz rá..


Na mindenkinek jó egészséget kívánok!!!

De most megyek,és tovább pakolok..:)

sziasztok!:)

2009. júl. 19. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!