Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha két-három...

Mit tegyek, ha két-három napja nem érzem a picúrkámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 hetes kismama vagyok,az elmúlt két-három napban alig érzem a picurkámat mozogni.Sajnos eléggé túlsúlyos vagyok,így azelőtt is csak icipici rebbenéseket éreztem,de azokat elég sűrűn.Most viszont semmit.Kezdek megijedni:(


2009. júl. 18. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe, lehet, hogy melege van. De menj el a dokihoz.
2009. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Ha picit is érzed nincs nagy gond. Még nem olyan nagy hogy minden mozdulatát érezd. Különben ez a meleg biztos nem jó nekik sem.

Azért, ha nem tudsz megnyugodni inkább menj el dokihoz.

2009. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22 hetesen én csak elvétve éreztem , és nem többet mint rebbenést akkor is, ezért szerintem nincs semmi gond... még picike. Az is számit hol van a méhlepény. Most 33 hetesen van az hogy már mindennap érzem kb 28. héttől, szerintem ne aggódj, de persze ha rossz érzésed van menj dokihoz
2009. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csütörtökön töltöttem a 23. hetet de én már előtte is és most is nagyon jól érzem a babámat.Van amikor beindul és úgy hullámzik a hasam hogy csak na.Nem olyan picik már ilyenkor min. 25-26 cm.-ek.Abban viszont lehet valami hogyha van egy kis túlsúly akkor kevésbé érzed.Ha abszolult nem érezted a napokban inkább menj orvoshoz.

2009. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!